Kokpit Kibice

Żużel. Zmiany w zarządzie RzTŻ Rzeszów. Leszek Gubernat nie jest już prezesem

We wtorek klub z Rzeszowa poinformował o zmianie w zarządzie Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Leszek Gubernat nie przedłużył umowy z klubem, w związku z czym od Nowego Roku nie piastuje już funkcji prezesa RzTŻ.
Bartosz Komsta
Bartosz Komsta
stadion w Rzeszowie WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: stadion w Rzeszowie

Przed tygodniem RzTŻ podsumowało rok 2019 przypominając najważniejsze wydarzenia z krótkiej historii swojego istnienia. Na kolejne istotne komunikaty nie trzeba było czekać długo. We wtorek klub wydał formalną informację o zmianie w zarządzie. Z klubem pożegnał się Leszek Gubernat, który piastował funkcję prezesa od września, czyli od oficjalnego momentu założenia Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.

Zobacz też: Żużel. Oni mogą zrobić różnicę. Punkty Rolnickiego mogą przedłużyć sezon w Rzeszowie

Jak dowiadujemy się z komunikatu umieszczonego na profilu facebookowym rzeszowskiej drużyny, umowa prezesa Gubernata z klubem obowiązywała do końca roku 2019. Nie została przedłużona na prośbę samego prezesa, który z powodów prywatnych oraz zawodowych musiał zakończyć współpracę z rzeszowskim klubem.

Czytaj także: Żużel. Ważna zmiana w życiu zawodnika eWinner Apatora Toruń. Zmienił nazwisko

Powyższa informacja nie sprawia jednak, że klub ze stolicy Podkarpacia pozostaje bez sternika. Od pierwszego stycznia obowiązki prezesa przejął wiceprezes RzTŻ - Jan Madej. Wszystko wskazuje więc na to, że tę zmianę można uznać za kosmetyczną roszadę statutową i nie zaburzy ona funkcjonowania klubu.

ZOBACZ WIDEO #MagazynBezHamulców: Gorąca linia Ostafińskiego z Kryjomem. Co ma Pawlicki do ZmarzlikaPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (8):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×