Kolejarz sprawdzi formę

Już jutro, w poniedziałek 31 marca Kolejarz Rawicz zmierzy się na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa. Po niedzielnym sparingu z PSŻ-em Poznań, który gospodarze potraktowali dość ulgowo, przyjdzie pora na konfrontację z gośćmi spod Jasnej Góry, po której klarowniejszy stanie się skład Kolejarza na wyjazd do Ostrowa.

Jarosław Handke
Jarosław Handke

Awizowany skład przyjezdnych nie powala na kolana, jednak trener Piotr Żyto zapowiedział, że do południowej Wielkopolski jako rezerwowi zawitają: Sławomir Drabik oraz Tomasz Gapiński. Jeżeli dodać do tego startującego spod ?jedynki? Michała Szczepaniaka, to można się spodziewać ciekawego spotkania.

Wśród miejscowych prym wieść powinni przede wszystkim Semen Własow oraz Grzegorz Knapp. Obaj bardzo dobrze zaprezentowali się w niedzielnym meczu z PSŻ-em Poznań, a ten drugi swą jazdą zachwycił niejednego fana, który przybył na stadion imienia Floriana Kapały. Po udanych dzisiejszych jazdach rawiczanie będą się poważnie liczyć w walce o zwycięstwo w poniedziałkowych zmaganiach. Trener Henryk Jasek będzie miał twardy orzech do zgryzienia, gdyż rywalizacja o miejsce w składzie, zwłaszcza na pozycjach seniora jest ogromna. Przypomnijmy, że będzie to ostatni trening punktowany przed meczem ligowym z Intarem Lazur, więc zawodnicy będą chcieli ze wszystkich sił przekonać do siebie szkoleniowca. Oprócz wymienionej wyżej dwójki, na chwilę obecną, praktycznie nikt nie może być pewny miejsca w składzie na wyjazd do Ostrowa.

Początek meczu o 16:00. Biletem będzie program w cenie 8 złotych, natomiast dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych wchodzą za darmo.

Awizowany skład Włókniarza:
1. Michał Szczepaniak
2. Marcin Piekarski
3. Mateusz Szczepaniak
4. Mateusz Kowalczyk
5. Tai Woffinden
6. Borys Miturski

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×