Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Pod koniec marca zgrupowanie reprezentacji na łódzkiej MotoArenie

W dniach 24-26 marca w Łodzi odbędzie się zgrupowanie reprezentacji Polski. Na MotoArenie kadra pod wodzą Rafała Dobruckiego spotka się na wspólnych treningach na torze.
Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek

Informowaliśmy niedawno o aktualizacji kalendarza imprez żużlowych w roku 2021. W nim pierwszymi pozycjami w marcu było trzydniowe (24-26 marca - red.) zgrupowanie reprezentacji Polski z lokalizacją do ustalenia. W sobotę w Łodzi doszło do spotkania, w którym uczestniczyli Piotr Szymański, Rafał Dobrucki, Dariusz Cieślak i Witold Skrzydlewski, na którym ustalono, że zgrupowanie będzie mieć miejsce właśnie w Łodzi.

Będzie mieć ono charakter nie tylko integracyjny i zacieśniający rozpoczętą współpracę z nowym trenerem reprezentacji. Przede wszystkim odbędą się zajęcia na torze. Najlepsi polscy zawodnicy będą więc mieli kolejną szansę na przygotowanie się do zaczynającego się wkrótce sezonu. Start zmagań ligowych już na początku kwietnia.

Przypomnijmy, że krótko po oficjalnym ogłoszeniu nominacji Dobruckiego na stanowisko nowego opiekuna Biało-Czerwonych powołał on szeroki skład kadry na sezon 2021. W gronie seniorów znaleźli się: Gleb CzugunowPatryk Dudek, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Dominik KuberaPiotr Pawlicki, Bartosz SmektałaSzymon Woźniak i Bartosz Zmarzlik.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Najlepsi wychowankowie Apatora Toruń. Rose legendą. Jaguś rekordzistą
Liczby Unii Tarnów. Wieloletnia nieobecność Nielsa Kristiana Iversena

ZOBACZ WIDEO Żużel. Thomsen mówi, czego nauczył go tata. To ważna lekcja w kontekście ligi polskiej

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×