KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Prezes Unii komentuje sprawę Pawła Miesiąca. Wiemy, dlaczego zawodnik ma odejść z Tarnowa!

Paweł Miesiąc poinformował w środę, że dostał od Unii Tarnów zgodę na zmianę barw klubowych na zasadzie wypożyczenia. Zawodnik nie chciał rozmawiać o powodach takich ustaleń, ale głos zabrał za to prezes Łukasz Sady.
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Paweł Miesiąc WP SportoweFakty / MIchał Chęć. / Na zdjęciu: Paweł Miesiąc

- Przed sezonem zakontraktowaliśmy sześciu seniorów, bo chcieliśmy zabezpieczyć drużynę w przypadku kontuzji lub niedyspozycji któregoś z żużlowców. Kiedy negocjowaliśmy te kontrakty w listopadzie ubiegłego roku, mieliśmy nieco inną sytuację. Byliśmy w trakcie rozmów, które napawały nas dużym optymizmem - mówi nam prezes Łukasz Sady.

Szef Unii Tarnów dodaje, że później realia mocno się zmieniły. - Z uwagi na obecną sytuację musimy jednak uzbroić się w cierpliwość, tak aby potencjalni nasi partnerzy mogli w sposób profesjonalny przeanalizować swoją bieżącą pozycję i podjąć decyzję dotyczącą nawiązania współpracy sponsoringowej - podkreśla szef klubu z Tarnowa.

To właśnie z tego powodu Unia postanowiła dać Pawłowi Miesiącowi zgodę na zmianę barw klubowych. Teraz wszystko jest w rękach zawodnika. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodnika, wspólnie podjęliśmy decyzję podczas merytorycznej rozmowy. Ustaliliśmy, iż ewentualna zmiana barw klubowych zapewni Pawłowi większą stabilizacje. Na razie jest jeszcze z nami związany, ale ma zielone światło, by odejść na wypożyczenie. Jeśli nie znajdzie sobie nowego pracodawcy, to pozostanie w Tarnowie, gdzie zawsze jest mile widziany. Znając Pawła Miesiąca, jestem przekonany, że będziemy mogli liczyć na jego pomoc i pełne zaangażowanie - podsumowuje Sady.

Zobacz także:
Zengota: Jest światełko w tunelu
Helikopterem po mistrza świata

ZOBACZ WIDEO Żużel. Robert Lambert gościem WP SportoweFakty. Obejrzyj rozmowę!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (38)
Zobacz więcej komentarzy (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×