Marcin Najman planuje gratkę dla fanów żużla? Uchylił rąbka tajemnicy

Nie jest tajemnicą, że Marcin Najman prywatnie jest wielkim fanem żużla. Czy wkrótce oprócz statusu kibica uzyska też miano organizatora żużlowej imprezy?

Dawid Borek
Dawid Borek
Marcin Najman WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Marcin Najman
Pięściarz, obecnie bijący się w MMA, jest częstym gościem stadionu żużlowego Włókniarza Częstochowa. Przyjaźni się też ze Sławomirem Drabikiem, a jakiś czas temu odwiedził dom Tomasza Golloba.

Pierwszy z legendarnych żużlowców może być bohaterem najnowszego pomysłu Marcina Najmana. Chodzi o pożegnalną imprezę Sławomira Drabika.

"A co byście powiedzieli na pożegnalny turniej Sławomira Drabika, z najlepszą obsadą turnieju?" - zapytał internautów na Twitterze Marcin Najman. To jednak nie byłby turniej jak jeden z wielu.

"Plus szalony wyścig spod taśmy Sławomir Drabik, Andrzej Gołota, Marcin Najman i Ryszard Kowalski? A to wszystko w najnowszej technologii i dla kibiców na całym świecie w PPV" - uchylił rąbka tajemnicy Najman.

To byłaby wielka gratka dla kibiców żużla i nowe doświadczenie dla Marcina Najmana, obecnie mocno skupionego na organizacji gal MMA-VIP. Ostatnio odbyła się jej trzecia edycja.

Zobacz też:
Żużel. Pół PGE Ekstraligi chciałoby go pozyskać. Nic z tego, kontrakt podpisany!
Żużel. Nicolai Klindt o swoich problemach, PGE Ekstralidze i walce o skład beniaminka [WYWIAD]

ZOBACZ WIDEO Żużel. Mocne słowa Cegielskiego. Jest odpowiedź Przewodniczącego GKSŻ
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×