KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Mrozek potwierdza nazwisko. To kandydat na nowego trenera ROW-u

Trenerem ROW-u Rybnik w sezonie 2022 nie będzie Marek Cieślak, który nie podpisał nowej umowy. Kto zostanie jego następcą? Krzysztof Mrozek potwierdza nazwisko kandydata.

Dawid Borek
Dawid Borek
Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW-u Rybnik WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW-u Rybnik
Były szkoleniowiec reprezentacji Polski rozmawiał z Krzysztofem Mrozkiem nt. kontynuowania współpracy, ale strony nie doszły do porozumienia na płaszczyźnie finansowej. Stało się jasne, że Marek Cieślak w nowym sezonie nie będzie już trenerem ROW-u Rybnik (więcej TUTAJ).

Wiadomo już, że jego następcą może zostać Antoni Skupień. - Myślimy nad tym - potwierdza nazwisko kandydata na nowego trenera rybnickiej drużyny Krzysztof Mrozek w rozmowie z polskizuzel.pl.

- Antoni pracuje u nas z młodzieżą, jest do dyspozycji, więc niczego nie można wykluczyć. Raz jeszcze jednak podkreślę, że żadnej decyzji nie ma - komentuje prezes ROW-u.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bellego wskazał miejsce, w którym powinno się odbyć Grand Prix Francji. Padło na znane miasto!

Już teraz wiadomo jednak, że nowy trener rybnickiej ekipy będzie miał do dyspozycji znacznie przebudowany względem minionego sezonu skład. Z podstawowych zawodników uchował się tylko Siergiej Łogaczow.

- Uznałem, że po nieudanym sezonie trzeba spróbować czegoś innego. Chcemy wypróbować inne, nowe rozwiązania - tłumaczy Mrozek, podkreślając, że zbudował ciekawy, optymalny skład.

Oprócz wspomnianego Siergieja Łogaczowa zobaczymy w nim Andreasa Lyagera, Krystiana Pieszczka, Grzegorza Zengotę, Leona Flinta, Patryka Wojdyłę i polskich młodzieżowców.

Zobacz też: Żużel. Marek Cieślak: Motor z Drabikiem może zgarnąć złoto. Włókniarz popełnił błąd z Kowalskim [WYWIAD]

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (18)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×