Bieg 15 czas 64.43 sek.
51
2 : 4
38

Lahti wygrał start. Jensen z Kurtzem walczyli o trzecią lokatę, górą był jednak Duńczyk, który od końca pierwszego okrążenia odjechał rywalowi. Pierwsza trójka jechała bardzo blisko siebie, nie było jednak mijanek. Orzeł wygrał 51:38.

34

Pewnie ze startu łodzianie, którzy prowadzili z wielką przewagą od startu do mety.

1

Gdańszczanie wygrali start, ale na przeciwległej prostej to gospodarze prowadzili już 4:2. Na trasie Lahti minął Iversena, a Jensen Nowaka. Nadspodziewanie ciekawy bieg jak na tak trudne warunki torowe.

29

Dul wjechał w taśmę. Został wykluczony z powtórki i do tego otrzymał ostrzeżenie.

W Łodzi coraz mocniej pada deszcz.

Jensen wygrał start. Na pierwszym łuku upadł Wysocki, który atakował Iversena. Junior zbiegł z toru, jednak bieg przerwany. Wysocki wykluczony.

Jensen wygrał start i po tym, jak "poczęstował" szprycą rywala, wyszedł już na I okrążeniu na kilkudziesięciometrowe prowadzenie. Bez emocji w deszczowej Łodzi.

3

Becker wygrał start, ale minął go Lahti na wyjściu z pierwszego łuku. Jamróg jechał pomiędzy Beckerem, a Kościuchem. Było bardzo ciasno, ale mijanek już dalej nie było.

22

Bardzo dobry start łodzian. Na pierwszym okrążeniu Lahti minął Beckera, a na początku trzeciego okrążenia minął Kurtza. Kurtz odbił jednak szybko swoją pozycję i jechał bardzo szybką ścieżką, nie dając się doścignąć.

20

Gdańszczanie wygrali podwójnie start, jednak na drugim łuku sędzia przerwał bieg. Ostrzeżenie dla Trofimowa za utrudnianie startu.

W powtórce znów ze startu podwójnie prowadzili gospodarze. Nowak szybko minął Gałę i atakował jeszcze Jensena, którego minął na drugim okrążeniu. Na czwartym okrążeniu Kościuch minął Trofimowa i z 1:5 zrobiło się 4:2.

2

Bartoch za Grygolca jako rezerwa zwykła.

Upadek Jamroga na wyjściu z pierwszego łuku, który zapoznał się z torem wjeżdżając w wypychanego przez Iversena Gałę. Bieg przerwany. Jamróg na szczęście wstał o własnych siłach. Jamróg wykluczony z powtórki. Ucierpiała dmuchana banda, więc będzie ona wymieniana.

Iversen wygrał start i dołączył do niego Bartoch. Gała usiłował zbliżyć się do Bartocha, bez rezultatu. Zdunek Wybrzeże na kolanach.

17

Nowak wygrał start, ale doskonale pojechał Lahti, który najpierw minął Kościucha, a po chwili Nowaka. Bardzo dobra, dynamiczna jazda Fina, który nie dał się minąć Nowakowi.

14

Iversen ruszał się na starcie, ale sam sobie przeszkodził i sędzia puścił wyścig. Jensen prowadził od startu do mety, na trzecim okrążeniu Iversen minął Trofimowa. Ostrzeżenie dla Iversena po biegu.

11

Ale się działo na pierwszym okrążeniu! Gdańszczanie mieli lepszy moment startowy, ale najpierw Jamróg zakopał się na szczycie łuku, a po chwili błąd popełnił Gała i przegoniło go dwóch przeciwników.  Gała jeszcze próbował ratować wynik, bez rezultatu.

1

Wysocki za Marcińca jako rezerwa taktyczna.

Upadek Grygolca tuż po starcie. Fiknął efektownego "koziołka". Bieg przerwany. Grygolec wykluczony z powtórki.

Dobrze ze startu Jamróg, ale szybko minął go Nowak. Na drugim okrążeniu Jamróg minął jednak swojego rywala i to on dojechał na pierwszym miejscu. Wysocki w spokojnym tempie dojechał na trzeciej pozycji.