6 Kacper Teska w - - 0
7 Kacper Grzelak w w 0 0 0
8 Kamil Witkowski 1 1
komentarz

Szalony mecz w Bydgoszczy dobiegł końca! #OrzechowaOsada PSŻ Poznań przegrało z Abramczyk Polonią 38:51, ale w dwumeczu zwyciężyło 90:88. To sprawia, że w półfinale pojadą z Innpro ROW-em Rybnik. Z kolei klub znad Brdy zmierzy się z Arged Malesą Ostrów.

38

Bieg przerwany. Douglas zaatakował Buczkowskiego na wejściu w pierwszy łuk trzeciego okrążenia i spowodował jego upadek. Australijczyk wykluczony z powtórki.

Powtórka. Początkowo na prowadzeniu był Szczepaniak, ale Łoktajew ponownie pokazał, że przy Sportowej 2 czuje się jak ryba w wodzie. Bez żadnych problemów minął rywala i zwyciężył. Dzięki niemu PSŻ zwyciężył w dwumeczu!

35

Po starcie na prowadzeniu był Nielsen i ostatecznie utrzymał je do samego końca. Za jego plecami do mety dojechał duet gospodarzy, który zarówno próbował atakować Duńczyka, jak i bronił się przed Szlauderbachem. Ten tylko przez chwilę przedarł się na trzecie miejsce.

187
91
49
53
47
komentarz

PSŻ wybrał II. zestaw startowy na biegi nominowane.

36
16
5
9
10
komentarz

Ogromne emocje w Bydgoszczy! Na ten moment PSŻ jest bliżej bezpośredniego awansu do półfinału. Wystarczy, że poznanianie przywiozą dwa punkty w biegach nominowanych i wówczas w najgorszym scenariuszu awansują jako "szczęśliwi przegrani". Z kolei Polonia musi zdobyć cztery "oczka", by w ogóle dostać się dalej.

32

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku było ciasno, wskutek czego upadł Douglas. Na torze pojawiła się karetka, ale Australijczyk wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Powtórka w pełnym składzie.

Bieg ponownie przerwany. Na pierwszym łuku drugiego okrążenia pociągnęło Szczepaniaka, który spowodował upadek Łoktajewa. Zawodnik Polonii jest wykluczony z powtórki, a do Ukraińca wyjechała karetka. Mimo że do żużlowca PSŻ wyciągnięto nosze, to ten wrócił do parku maszyn o własnych siłach, lecz kulejąc.

Powtórka nr. 2. Szaleństwo w szeregach PSŻ! W powtórce goście odnieśli pewne podwójne zwycięstwo. Lyager od samego początku gonił Łoktajewa, ale Ukrainiec ostatecznie mu odjechał.