14 8 Jan Kvech 1 1 d 0 1 3
15 16 Patryk Wojdyło 0 w 0 0 2 2
16 9 Patrick Hansen 2 0 w ns ns 2
Bieg 20

Igor Kopeć-Sobczyński prowadził od startu do mety. Lasse Frederiksen na dystansie wyprzedził Lukasa Fienhage.

11
5
1
2
3
Bieg 19

Frederik Jakobsen wpadł na metę na jednym kole. Oleg Michaiłow dojechał na trzecim miejscu, co oznacza, że Wiktor Lampart wywalczył srebrny medal IMEJ.

15
3
2
6
6
21:25

Garść informacji o stanie zdrowia Patricka Hansena.

4
Bieg 18

Wiktor Lampart prowadził od startu do mety i zapewnił sobie medal mistrzostw Europy! Do samego końca o drugie miejsce walczyli Hubert Czerniawski i Patryk Wojdyło.

19
11
3
4
6
Bieg 17

Dominik Kubera na pierwszym łuku wysforował się na prowadzenie. Za jego plecami zmierzał Wiktor Trofimow.

Dominik Kubera mistrzem Europy juniorów!

59
26
10
9
7
Czy Dominik Kubera zostanie mistrzem Europy?
4
2
1
czas Kosmetyka toru
Bieg 16

Na starcie nie pojawił się Patrick Hansen, którego odwieziono do szpitala. Wyścig bez większych emocji.

10
3
4
2
4
Bieg 15

Igor Kopeć-Sobczyński i Frederik Jakobsen stoczyli ciekawą walkę o drugie miejsce. Duńczyk próbował wyprzedzić jeszcze Dominika Kuberę i na ostatnim okrążeniu dopiął swego.

13
8
7
6
6
Bieg 14

Wiktor Lampart wygrał start, najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pomknął po pewne trzy punkty.

20
11
4
3
2
Bieg 13

Upadek Andreasa Lyagera. Wyścig został przerwany. Z powtórki wykluczony został Wiktor Trofimow, który spowodował upadek Duńczyka.

7
3
13
8
15
Bieg 12

Dominik Kubera z okrążenia na okrążenie powiększał swoją przewagę. Zawodnik Fogo Unii Leszno coraz bliżej medalu!

19
10
3
3
2
20:30

Z powodu problemów technicznych, wynik biegu 11. podamy za kilka chwil. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

5
4
7
2
9
20:25

Patrick Hansen zostanie odwieziony do szpitala.

5
3
8
50
12
20:15

Karetka z Patrickiem Hansenem wciąż jest na stadionie. W Stralsundzie natomiast znów zaczął padać deszcz.

8
4
2
14
10
Bieg 11

Frederik Jakobsen wyprzedził Jana Kvecha. Czech chwilę później zjechał z toru, ponieważ zanotował defekt motocykla.

Groźnie wyglądający upadek Patricka Hansena na prostej przeciwległej. Karetka wyjechała na tor. Sytuacja miała miejsce na ostatnim okrążeniu, kiedy Hansen i Jakobsen toczyli zaciętą walkę o zwycięstwo.

Patrick Hansen trafił na noszach do karetki.

11
7
11
40
13
Bieg 10

Najlepszym startem popisał się Andreas Lyager. Wiktor Lampart przy krawężniku wyprzedził Arsłana Fajzulina.

23
16
7
9
4
Bieg 9

Interesującą walkę o trzecie miejsce stoczyli Patryk Wojdyło i Lukas Fienhage. Niemiec rzutem na taśmę wyprzedził reprezentanta naszego kraju.

28
20
4
9
12
19:50

Opady deszczu szybko ustały. Zawody będą kontynuowane.

Bieg 8

Na pierwszym okrążeniu upadek zanotował Patryk Wojdyło. Wyścig został przerwany. Polak szybko się podniósł i wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Wojdyło wykluczony.

W powtórce zdecydowane zwycięstwo odniósł Christian Thaysen. Andreas Lyager na dystansie wyprzedził Jana Kvecha.

7
7
6
7
11
Bieg 7

Frederik Jakobsen zaatakował przy krawężniku Arsłana Fajzulina i wyprzedził Rosjanina. Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

8
5
5
10
13
Bieg 6

Jeszcze na pierwszym okrążeniu Wiktor Lampart wyprzedził Lasse Frederiksena. Później starał się minąć jeszcze Dominika Kuberę.

Bieg 5

Wiktor Trofimow próbował wcisnąć się pod łokieć Olegowi Michaiłowowi, ale jego atak nie przyniósł rezultatu. Na torze w Stralsund trudno znaleźć dogodną ścieżkę, która umożliwi wyprzedzenie rywala.

22
15
16
9
9
19:15

Sędzia Craig Ackroyd przeprowadza zawody bardzo sprawnie, a to ze względu na to, że prognozy pogody przewidują możliwość pojawienia się opadów deszczu.

8
1
2
3
2
Bieg 4

Od startu do mety prowadził Oleg Michaiłow. Patryk Wojdyło bezskutecznie atakował mistrza Norwegii - Lasse Frederiksena.

22
15
5
2
7
Bieg 3

Świetny start Dominika Kubery. Pod łokieć próbował wejść Polakowi Patrick Hansen, ale Kubera zdołał odeprzeć atak. Interesującą walkę o trzecie miejsce stoczyli Andreas Lyager i Lukas Fienhage. Dominik Kubera zwyciężył z dużą przewagą.

32
7
5
4
3
Bieg 2

Najlepszym startem popisał się Joel Kling. Do Igora Kopcia-Sobczyńskiego próbował zbliżyć się Jan Kvech.

19
13
14
5
5
Bieg 1

Wiktor Lampart wygrał start i znalazł się na prowadzeniu. W pogoń za swoim rodakiem rzucił się Wiktor Trofimow, później stawka mocno się rozciągnęła.