WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • ADASOS2 0
  Zgoda, jednak bądżmy konsekwentni do końca. Mowa o eliminacjach. Dlaczego ma
  decydować pozycja w tabeli i to w poprzednim sezonie. Przecież na taką a nie inną lokatę mieli wpływ-i to duży- zawodnicy zagraniczni.
  Poza tym zmieniają się składy również pod względem siły polskich zawodników.
  Tak więc od 2018 r. proponuję rundy wstępne dla najsłabszej dwunastki zespołów z których po 2-3 najlepsze pary wejdą do 1/2 finału. Następnie 2 półfinały i finał. Żadnych preferencji dla drużyn z 2 ligi.
  yes i bardzo dobrze, że w polskim gronie. W lidze zagraniczni mogą jechać, w innych mistrzostwach krajowych i kaskach niech jadą Polacy. Niech nasi mają okazję do jazd i rozwijają się sportowo.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • FIS 500 1
  Nikt w Bydgoszczy nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Tonąca w długach Polonia Bydgoszcz ratuje się jak tylko może. W niedzielę z oszczędnościami przegrały... bydgoskie podprowadzające, które nie pojawiły się na starcie, bo klubu nie stać na opłacenie ich występów. Ta informacja wywołała ogromną burzę wśród kibiców. Są wściekli!
  Kilka dni przed meczem podprowadzające otrzymały informację, że podczas najbliższego spotkania ligowego nie zatańczą przed taśmą, bo w klubie brakuje dla nich pieniędzy. Powiedziano im również, że jeśli będą chciały obejrzeć mecz z trybun, to będzie taka możliwość, jeśli tylko uda się załatwić stosowne opaski. Brakiem podprowadzających byli zaskoczeni wszyscy. Zaczynając od samych zawodników, sponsorów i na kierownictwu drużyny kończąc. Warto dodać, że kierownik bydgoskiej Polonii dowiedział się o tym fakcie tuż przed meczem. Po spotkaniu miał rozmawiać z sędzią zawodów, czy taka sytuacja jest w ogóle dozwolona.
  Podprowadzające w Bydgoszczy mają podpisaną stosowną umowę z klubem, z której wynika, że każda z nich powinna otrzymać równe 100 złotych za jeden ligowy mecz. Jak się okazuje takie pieniądze to wciąż za wysoka stawka jak na możliwości bydgoskiego klubu. Hostessy miały dostać informację, że będą mogły podprowadzać zawodników w następnych meczach jeśli nie będą chciały z tego tytułu żadnych korzyści. O wszystkim miał dowiedzieć się jeden z głównych sponsorów bydgoskiego klubu, który już zapowiedział, że zajmie się tą sprawą osobiście.
  REKLAMA
  REKLAMA

  Do tej pory na wszystkich meczach tańce pań przed taśmą były normą. Tym razem było jednak inaczej
  Do tej pory na wszystkich meczach tańce pań przed taśmą były normą. Tym razem było jednak inaczej
  Sprawą oburzeni są też kibice, którzy domagają się wyjaśnień z klubu. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu 80-letni prezes Polonii Bydgoszcz Władysław Gollob zszokował wszystkich cytatem Adolfa Hitlera umieszczonym na polewaczce. Tym razem zaskoczył kibiców brakiem pięknych kobiet przy starcie. Bydgoski klub w tym momencie jest jedynym, który nie upiększa widowisk tańcem pięknych pań. Występy tancerek są już standardem także podczas meczów najbiedniejszych klubów II ligi. Większość klubów na swoich zespołach podprowadzających opiera całą strategię marketingową. Jak widać w Bydgoszczy mają inny pomysł na funkcjonowanie zespołu.
  WIĘCEJ NA TEMAT:Polonia Bydgoszcz, żużel
  SK
  Odpowiedz

  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • yes 1
  i bardzo dobrze, że w polskim gronie.
  W lidze zagraniczni mogą jechać, w innych mistrzostwach krajowych i kaskach niech jadą Polacy. Niech nasi mają okazję do jazd i rozwijają się sportowo.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×