Pekin 2022. Czas na kolejne emocje. 11. dzień zimowych igrzysk olimpijskich NA ŻYWO

autor:
Dawid Lis
autor:
Piotr Szarwark

Dziękujemy Państwu za dzisiejszy dzień i zapraszamy na kolejną relację na żywo ze środowych zmagań już od godziny 3:00

Skomentuj 0

Jedenasty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich dobiega końca. Ostatnim wydarzeniem jest barażowe spotkanie w hokeju na lodzie mężczyzn o awans do ćwierćfinału. Na dziesięć minut przed końcem Kanada prowadzi z gospodarzami 5:2 i tylko kataklizm mógłby odebrać im zwycięstwo

Skomentuj 0

Curling. Zakończył się extra end w meczu Kanady z ROC. Rosjanie wykorzystali to, że kończyli dodatkową partię i zdobyli cenny punkt, który dał im zwycięstwo

Skomentuj 0
Skomentuj 0
Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Rozpoczęła się ostatnia tercja w rywalizacji o awans do ćwierćfinału. Kanada prowadzi z Chinami 5:2

Skomentuj 0
  • Niemcy zdominowali bobslejowe dwójki

Skomentuj 0

Curling. Kanadyjczycy zdobywają dwa punkty w ostatnim endzie i doprowadzają do dogrywki

Skomentuj 0

W środę ostatni występ na igrzyskach olimpijskich czeka Natalię Maliszewską

Skomentuj 0

Curling. Szwedzi walczyli, ale ostatecznie nie byli w stanie doprowadzić przynajmniej do remisu. Wielka Brytania wygrywa 7:6

Skomentuj 0

Curling. Zakończyło się drugie spotkanie dziesiątej sesji. Gospodarze po zdobyciu trzech punktów w ósmej partii utrzymali przewagę i pokonali Norwegów 8:6

Skomentuj 0

Gospodarze postarają się powiększyć swój dorobek

Skomentuj 0

Bobsleje. Francesco Friedrich i Thortsen Margis stracili trochę przewagi, ale ostatecznie utrzymali pozycję lidera i zdobyli złoty medal. Srebro zgarnęli rodacy - Lochner oraz Bauer. Podium uzupełnili Hafer i Sommer. Jest to historyczny moment, bowiem po raz pierwszy w tej konkurencji wszystkie krążki zgarnęli reprezentanci tego samego kraju

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Tuż przed zakończeniem drugiej tercji gospodarze zmniejszają straty. Drugie trafienie zdobywa Cory Kane, wykorzystując grę w przewadze

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Po krótkim programie na prowadzeniu Kamiła Walijewa. Jekatierina Kurakowa zajęła ostatecznie 24. lokatę i zapewniła sobie awans do finału

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Anna Szczerbakowa z bezbłędnym przejazdem plasuje się na drugiej lokacie

Skomentuj 0

Curling. Kanada odrobiła straty i po ósmym endzie doprowadziła do remisu w meczu z ROC

Skomentuj 0

Curling. W komfortowej sytuacji są gospodarze, którzy przed ostatnią partią prowadzą 7:6 i mają decydujący ruch na koniec

Skomentuj 0

Curling. Po ośmiu endach zakończyło się pierwsze spotkanie dziesiątej sesji mężczyzn. Włosi pokonali USA 10:4

Skomentuj 0

Curling. Wielka Brytania prowadzi 7:3 ze Szwecją po ósmej partii

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Adam Tambellini wykorzystał rzut karny, a następnie trafienie dołożył Eric O'Dell. Kanadyjczycy prowadzą już 5:1 i są praktycznie pewni awansu do ćwierćfinału

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Kanadyjczycy po raz kolejny wykorzystują grę w przewadze i podwyższają prowadzenie. Do siatki trafił Adam Tambellini

Skomentuj 0

Curling. Po sześciu partiach: Wielka Brytania 5-2 Szwecja, Włochy 5:4 USA, Chiny 4:3 Norwegia, ROC 4:2 Kanada

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Rozpoczęła się druga tercja ostatniego spotkania barażowego

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Kamiła Walijewa zdominowała rywalki zdobywając 82,16 punktów. Jej przewaga nad drugą Japonką wynosi prawie dziesięć "oczek"

Skomentuj 0

Curling. Brytyjczycy, Rosjanie, Chińczycy oraz Amerykanie zdobyli po jednym punkcie w szóstym endzie

Skomentuj 0

Bobsleje. Rozpoczyna się decydujący o medalach ślizg

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Czas na ostatnią grupę, w której zobaczymy m.in Kamiłę Walijewą

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Kolejna przewaga Kanadyjczyków i ponownie bramkę strzela Weal. Cory Kane pierw otrzymał karę, a następnie zdobył kontaktowe trafienie. Po pierwszej tercji gospodarze przegrywają 1:2

Skomentuj 0

Curling. Włosi wychodzą na prowadzenie, a Kanadyjczycy i Szwedzi zmniejszają straty. W spotkaniu Norwegów z Chinami bez punktów w piątym endzie

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Bobsleje. Skończył się pierwszy przejazd medalowy. Ostatni ślizg obędzie się o godzinie 14:50 czasu polskiego, w którym najciekawiej zapowiada się rywalizacja o brązowy medal

Skomentuj 0

Piotr Żyła nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Kanada wykorzystuje grę w przewadze i obejmuje prowadzenie. Premierowe trafienie zdobył Jordan Weal

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Reprezentantka Polski nie ustrzegła się błędu i zajmuje obecnie piętnastą lokatę, ale jest już pewna awansu do finału

Skomentuj 1

Łyżwiarstwo figurowe. Czas na Jekatierinę Kurakową!

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Rozpoczęło się ostatnie barażowe spotkanie

Skomentuj 0

Curling. Po czwartym endzie USA i Norwegia doprowadza do remisu. Natomiast Brytyjczycy oraz Rosjanie powiększyli swoją przewagę

Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. O ostatnie miejsce w ćwierćfinale powalczą gospodarze z Kanadą. Oba zespoły spotkały się ze sobą w niedzielę, Chiny przegrały 0:5. Kanadyjczycy ponownie będą zdecydowanym faworytem

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Zakończyła się rozgrzewka czwartej grupy. Jako trzecia wystąpi Polka

Skomentuj 0

Curling. Włosi, Chińczycy, a także Rosyjski Komitet Olimpijski obejmują prowadzenie. Premierowy punkt zdobyli Szwedzi, którzy przegrywają 1:3

Skomentuj 0

Warunki w Pekinie nie sprzyjały liderowi naszej reprezentacji

Skomentuj 0

Curling. Brytyjczycy powiększają przewagę nad Szwedami i prowadzą 3:0. Dwa punkty zdobyli Amerykanie, a po jednym "oczku" zgarnęli Rosjanie i Norwegowie

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Rywalizacje zakończyła trzecia grupa. Czas na kwadrans przerwy, a następnie w akcji zobaczymy m.in Jekatierine Kurakową

Skomentuj 0

Bobsleje. Na trzeciej pozycji plasuje się kolejny Niemiec - Christoph Hafer. Do czołowej dwójki traci dużo, dlatego musi skupić się na obronie brązowego medalu

Skomentuj 0

Curling. Wielka Brytania, Chiny, Włochy oraz Kanada prowadzą po pierwszym endzie 1:0

Skomentuj 0

Bobsleje. Jedynym zawodnikiem, który mógłby odebrać złoto Friedrichowi był Johannes Lochner. Jego strata do rodaka wynosi już 0,48 sekund, co praktycznie pozbawia go szans na zajęcie pierwszej lokaty

Skomentuj 0

Narciarstwo dowolne slopestyle mężczyzn. Finałowa rywalizacja odbędzie się w środę o godzinie 12:00

Skomentuj 0

Bobsleje. Friedrich czasem 58,99 sekund ustanawia nowy rekord toru, tym samym przybliża się do kolejnego olimpijskiego złota

Skomentuj 0

Narciarstwo dowolne slopestyle mężczyzn. Zakończyły się drugie kwalifikacje. Awans do kolejnej rundy uzyskali: Oleksandr Okipniuk, Pirmin Werner, Ilia Burow, Stanislaw Nikitin, Justin Schoenefeld oraz Stanislau Hladchenka

Skomentuj 0

Narciarstwo dowolne slopestyle mężczyzn. W kolejnej rundzie nie zobaczymy jednego z faworytów - Rosjanina Maksima Burowa

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Narciarstwo dowolne slopestyle mężczyzn. Zakończyły się pierwsze kwalifikacje. Awans do kolejnej rundy uzyskali: Guangpu Qi, Zongyang Jia, Noe Roth, Eric Loughran, Oleksandr Abramenko oraz Christopher Lillis

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Hokej na lodzie mężczyzn. Więcej bramek nie zobaczyliśmy, Szwajcaria wynikiem 4:2 wygrywa z Czechami i awansuje do ćwierćfinału. Ich kolejnym rywalem będzie Finlandia

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Już na lodzie pojawiła się druga grupa

Skomentuj 0

Wciąż nie wiadomo, jak zakończy się sprawa 15-letniej Rosjanki

Skomentuj 0

Mamy Biało-Czerwonych na mecie. Na 35. pozycji bieg ukończył Szczepan Kupczak, natomiast 43. miejsce zajął Andrzej Szczechowicz

Skomentuj 0

Czekamy na Polaków, ale nasi reprezentanci dopiero w czwartej i piątej dziesiątce.

Skomentuj 0

Zawodnicy na mecie. Ze złotem Norweg Joergen Graabak, który wyprzedził Jensa Luraasa Oftebro. 3. Japończyk Aktio Watabe.

Skomentuj 0

Do mety już tylko 2,5 kilometra. Na czele Johannes Lamparter, ale obok Austriaka biegnie jeszcze trzech zawodników.

Skomentuj 0

Ciasno w czołówce biegu w kombinacji norweskiej. Zawodnicy już minęli 6. kilometr. Szczepan Kupczak jest 32., a Andrzej Szczechowicz 43. Na trasie mamy 47 zawodników.

Skomentuj 0

W hokeju na lodzie Szwajcaria prowadzi z Czechami 4:2. Trwa 3. tercja.

Skomentuj 0

W łyżwiarstwie figurowym w programie krótkim solistek na prowadzeniu Japonka Mana Kawabe.

Skomentuj 0

Na czoło wysunął się Japończyk Akito Watabe. Jarl Magus Riiber jednak tuż za rywalem.

Skomentuj 0

Szczepan Kupczak spadł na 32. pozycję. Andrzej Szczechowicz wciąż jest 45.

Skomentuj 0

Było groźnie, ale udało się wyjść cało z opresji.

Skomentuj 0

Jarl Magus Riiber prowadzi, ale jego przewaga maleje! Trwa bieg kombinacji norweskiej. Sprawdzamy, gdzie są Polacy. Na razie nie zameldowali się na punkcie pomiarowym.

Skomentuj 0

Liczymy te nasze medale, tzn. medal. NIewiele. Są jeszcze jakieś szanse? Ano są!

Skomentuj 0

W hokejowym meczu Czechów ze Szwajcarami trwa 3. tercja. Cały czas jest 1:3.

Skomentuj 0

Tymczasem w kombinacji norweskiej  trwa prezentacja zawodników. Za moment rozpocznie się bieg!

Skomentuj 0

Mana Kawabe z Japonii właśnie tanecznym ślizgiem pojawiła się na lodzie.

Skomentuj 0

Smutne, że nie widać twarzy zawodniczek i trenerów oczekujących na wyniki. Niestety, wszyscy zamaskowani i czar emocji pryska. Może kiedyś...

Skomentuj 0

Olga Mikutina zaprezentowała się jak na razie najlepiej. Za nami jednak dopiero trzy zawodniczki.

Skomentuj 0

Piękny potrójny lutz w wykonaniu Austriaczki. Z dużą gracją prezentuje się zawodniczka.

Skomentuj 0

Ciekawy układ Finki. Kilka niedociągnięć było, ale Jenni Saarinen prowadzi.

Skomentuj 0

Obserwujemy piękne układy choreograficzne i myślimy, że może także spróbujemy. Cztery lata to sporo czasu. A medal na lodówce by się przydał.

Skomentuj 0

Anastasia Shabotova występ na za sobą. Sędziowskim okiem (mamy kurs piłkarski): dwa upadki, jedno podparcie.

Skomentuj 0

Właśnie rozpoczął się program krótki solistek. Będą skoki, tańce i swawole. A my to będziemy podziwiali i oceniali. Wśród zawodniczek Jekaterina Kurakowa.

Skomentuj 0

Już za cztery lata kolejne igrzyska. Może wtedy Polka pokaże się z lepszej strony.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Zakończyła się druga tercja. Wynik bez zmian - Szwajcarzy prowadzą 3:1 z Czechami.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo figurowe. Czas na zmagania solistek. Polskę reprezentować będzie Jekaterina Kurakowa, która wystąpi około 14:12.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Pierwsza gra w przewadze, której nie wykorzystali Szwajcarzy! Ale nadal to oni prowadzą 3:1, pozostają trzy minuty do końca drugiej tercji.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Kolejny błąd Czechów i kara. Czy Szwajcarzy wykorzystają kolejną grę w przewadze?

Skomentuj 0

Norwegowie stali się pierwszym krajem, który obronił złoto w drużynówce.

Skomentuj 0

Eurosport przypomina, przypominamy i my. Konkurs solistek rozpocznie się o 11, ale Polka na lodzie pojawi się około 14:12.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. I mamy kolejną bramkę! Szwajcarzy ponownie wykorzystują grę w przewadze i prowadzą 3:1 w połowie drugiej tercji!

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Siedem minut gry drugiej tercji za nami, a wynik bez zmian. Nadal Szwajcarzy prowadzą 2:1 w spotkaniu z Czechami. Przypomnijmy - przegrywający odpada i kończy olimpijskie zmagania.

Skomentuj 0

Chcielibyście zobaczyć Kamila Stocha na kolejnych igrzyskach? Zawodnik nie mówi ani "tak", ani "nie".

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Zaczęła się druga tercja pojedynku Czechów ze Szwajcarami. Po pierwszej prowadzą Szwajcarzy 2:1.

Skomentuj 0

Została godzina do biegu na 10 kilometrów w kombinacji norweskiej, a to odpowiedni moment, aby przeczytać naszą relację ze skoków.

Skomentuj 0

Ester Ledecka była bliska upadku podczas dzisiejszego zjazdu. Czeszka ostatecznie wybroniła się, ale straciła dużo czasu i była już bez szans na medal. Trzeba jednak przyznać, że miała sporo szczęścia.

Skomentuj 0

Było dzisiaj widać, że doładowywanie sprawiało trochę problemów niektórym zawodnikom. Może to dobry pomysł, aby trenować akurat ten element. Oczywiście najlepiej by było strzelać bezbłędnie, aby nie były potrzebne dodatkowe próby.

Skomentuj 0

Kamila Waliewa podczas treningów upadła. Czyżby presja zaczęła dawać o sobie znać? Czy jednak w konkursie zaliczy bezbłędny przejazd?

Skomentuj 0

Zapraszamy do relacji z rywalizacji drużynowej mężczyzn.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Koniec pierwszej tercji, Szwajcarzy prowadzą 2:1.

Skomentuj 0

Podczas dzisiejszego finału alpejskiego zjazdu upadek zanotowała Francuzka. Nie był to przyjemny obrazek.

Skomentuj 0

W Eurosporcie trwa "akcja teleportacja". Musimy jednak przyznać, że nasi reprezentanci wyglądają na jeszcze szczuplejszych, niż zazwyczaj. Nie wiem czy to chińska dieta, czy jednak to wina Eurosportu.

Skomentuj 0

Na Polkę w zmaganiach łyżwiarek figurowych trochę przyjdzie nam poczekać.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Ależ moment dla Szwajcarów! Minęło 13 sekund od wznowienia i już 2:1!

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Szwajcarzy wykorzystują grę w przewadze i mamy remis - 1:1! Pozostaje 5 minut do końca pierwszej tercji.

Skomentuj 0

Chwilowo na olimpijskich arenach trwa tylko mecz hokejowy. Do 11 poczekamy na inne wydarzenia, a wtedy zacznie się konkurs solistek w łyżwiarstwie figurowym. Polskę będzie reprezentować Jekaterina Kurakowa. Na 11:30 zaplanowany jest bieg do kombinacji norweskiej, który zapowiada się ciekawie.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Jest pierwsza bramka dla Czechów! Trafienie Lukasa Kloka otwiera wynik spotkania, a mamy połowę pierwszej tercji.

Skomentuj 0

Zapraszamy do naszej relacji z zawodów drużynowych kobiet.

Skomentuj 0

Komplet wyników 9. sesji curlingu.

Skomentuj 0

Curling. Zakończył się ostatni z meczów 9. sesji kobiet. Amerykanki nie dały rady odrobić strat i przegrały ze Szwajcarkami 6:9.

Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Jarl Magus Riiber wrócił w wielkim stylu! Norweg triumfuje na dużej skoczni i wystartuje do biegu z przewagą 44 sekund nad Kristjanem Ilvesem, który także niedawno opuścił izolację. Trzeci, z taką samą stratą jak Estończyk, jest Ryota Yamamoto. Szczepan Kupczak po skokach jest na 30. miejscu, ze stratą 3:34 minuty do Riibera. Andrzej Szczechowicz jest na 45. pozycji i wystartuje 6:21 po liderze.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Norwegowie od początku powiększali swoją przewagę i pewnie zdobywają złote medale! Rosjanie z srebrnymi krążkami.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Za chwilę rywalizacja o olimpijskie złoto. Rosjanie zmierzą się z Norwegami.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Bardzo szybkie i równe przejazdy Amerykanów i to oni zdobywają brąz! Holendrzy na mecie stracili blisko trzy sekundy.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Czas na rywalizację o medale wśród panów. O brąz jadą Holendrzy i Amerykanie.

Skomentuj 0

Sofia Goggia zdobyła dzisiaj srebro w zjeździe. Tak wyglądał przejazd Włoszki, który w tamtym momencie dał jej prowadzenie.

Skomentuj 0

A w taki sposób na olimpijskiej stołówce podawane są posiłki. Taka będzie przyszłość w restauracjach na całym świecie?

Skomentuj 0

Curling. Przed ostatnim endem Szwajcarki przejmują prowadzenie! Znakomita ósma partia wygrana 4:0 i na tablicy wynik 8:6 w rywalizacji z Amerykankami.

Skomentuj 0

Zawodnik gospodarzy zdobył złoto w snowboardowym konkursie big air.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Ależ emocje do samego końca! Japonka upadła na ostatnim łuku i złoto dla Kanadyjek! Nowy rekord olimpijski - 2:53.44.

Skomentuj 0

Bardzo emocjonalna reakcja Rosjanki na zarzuty dziennikarzy.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Czas na finał kobiet. Kanadyjki mierzą się z Japonkami.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. O 9:40 rozpocznie się pojedynek Czechów ze Szwajcarami. Kto przegra, ten odpada. Liczymy na emocje, ale tylko te sportowe.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Holenderski z brązowymi medalami! Rosjanki niespełna dwie sekundy za nimi.

Skomentuj 0

Curling. Chinki także rezygnują z dalszej rywalizacji. Tym samym Rosjanki zwyciężają 11:5. Trwa już tylko jedno spotkanie - Amerykanki prowadzą ze Szwajcarkami 6:4 po ośmiu endach.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Rozpoczęła się rywalizacja o brązowy medal. Holenderki kontra Rosjanki.

Skomentuj 0

Curling. Po ośmiu endach został zaliczony wynik w meczu Brytyjek z Japonkami. Te pierwsze zwyciężyły 10:4.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Zapraszamy do naszej relacji z biathlonowej sztafety.

Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Szczepan Kupczak skoczył 121,5 metra. Po 13 zawodnikach Polak jest trzeci.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. O 9:22 rozpocznie się rywalizacja o medale w biegach drużynowych. Najpierw o podium powalczą panie, a po nich na starcie staną mężczyźni.

Skomentuj 0

Curling. Trwa 9. sesja w turnieju kobiet. Po siedmiu endach:

Chiny - ROC 5:9

USA - Szwajcaria 4:4

Wielka Brytania - Japonia 8:4

Skomentuj 0

Zdecydowanie nie tolerujemy takich zachowań.

Skomentuj 0

Curling. Zakończył się już jeden mecz. Dunki zrezygnowały z dalszej rywalizacji i Szwedki wygrywają 9:3.

Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Andrzej Szczechowicz skacze tylko 93 metry.

Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Czas na konkurs na dużej skoczni, a później bieg na 10 kilometrów. W stawce dwóch Polaków - Andrzej Szczechowicz i Szczepan Kupczak.

Skomentuj 0

Wróćmy jeszcze do startu Polek.

Skomentuj 0

Słowacja na tych igrzyskach spisuje się bardzo dobrze!

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. W finale C Kanadyjczycy pokonali zawodników z Korei.

Skomentuj 0

Biathlon. Edward Łatypow nie dał się dogonić Niemcowi i dobiega na trzeciej pozycji. Przypomnijmy jednak, że przed ostatnim strzelaniem miał ok 40 sekund przewagi nad wszystkimi rywalami.

Skomentuj 0

Biathlon. Quentin Fillon Maillet dobiega na drugiej pozycji i zdobywa swój 5 medal na tych igrzyskach. Srebro dla Francuzów.

Skomentuj 0

Biathlon. Norwegowie ze złotym medalem olimpijskim w sztafecie mężczyzn!

Skomentuj 0

Zakończyły się kwalifikacje w męskim konkursie slopestyle'u. Zapraszamy do relacji.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Zakończyła się seria próbna, którą wygrał Jarl Magnus Riiber. Norweg dopiero co wyszedł z izolacji i jesteśmy ciekawi, czy będzie w stanie powalczyć o medal. Początek konkursu o 9:00.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. W finale D sztafety mężczyzn Włosi pokonują Chińczyków.

Skomentuj 0

Biathlon. Ależ problemy Rosjanina na ostatnim strzelaniu! Długo strzelał i oddał tylko jeden celny strzał. Po dobieraniu do przebiegnięcia Łatypow miał aż dwie karne rundy. Norwegowie wykorzystali sytuację i wychodzą na prowadzenie! Francuz ze stratą 21,3 sekundy. O brąz powalczy Niemiec z Rosjaninem, którzy biegali karną rundę.

Skomentuj 0

Norweżka miała nadzieję na medal we wtorkowym finale slopestyle'u.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. W finale C sztafety kobiet Chinki lepsze od Norweżek.

Skomentuj 0

Biathlon. Łatypow strzela na czysto i ucieka przed rywalami! Już 50 sekund przewagi nad Norwegiem.

Skomentuj 0

Biathlon. Rosjanie na trzeciej zmianie z przewagą 41,3 sekundy nad grupą pościgową składającą się z Francuza, Niemca i Norwega.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Niestety, Polki przegrywają rywalizację o 7. miejsce. Natalia Czerwonka nie wytrzymała, koleżanki próbowały jej pomagać, ale to było za mało. Nasze zawodniczki kończą rywalizację w sztafecie na 8. pozycji.

Skomentuj 0

Biathlon. Po kolejnym strzelaniu Rosjanie już z przewagą blisko minuty nad Francuzami. Coraz bliżej podium Norwegowie, którzy tracą już tylko 5 sekund do Niemców, a około 12 do Francuzów. Z czołówki wypadł Białorusin.

Skomentuj 0

Narciarstwo alpejskie. Corinne Suter była dzisiaj najlepsza w zjeździe, a tak wyglądał jej przejazd.

Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Szczepan Kupczak w swojej próbie skacze 118 metrów.

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. Za kilka minut odbędzie się finał D kobiecej sztafety, w którym wystartują Polki. To rywalizacja o 7. miejsce na igrzyskach.

Skomentuj 0

Biathlon. Po pierwszym strzelaniu na trzeciej zmianie Rosjanie już z przewagą 48,6 sekundy nad Francuzami, a Białorusini ze stratą 1:03.9 do liderów. Norwegowie na 5. miejscu i blisko dwie minuty straty.

Skomentuj 0

A tu takie wspomnienie związane z dzisiejszym dniem!

Skomentuj 0

Łyżwiarstwo szybkie. W drugim półfinale reprezentanci Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego wygrali z Amerykanami i ustanowili nowy rekord olimpijski - 3:36.62.

Skomentuj 0

Biathlon. Na drugiej zmianie biegu sztafetowego na prowadzeniu Rosjanie. Drugie miejsce zajmują Francuzi, ze stratą 36,2 sekundy. Podium na razie uzupełniają Białorusini.

Skomentuj 0

Hokej na lodzie. Słowacy pokonali Niemców 4:0. A to zachowanie jednego z Niemców. Ewidentnie nie utrzymał swoich nerwów.

Skomentuj 0

Kombinacja norweska. Rozpoczęła się ostatnia próba na skoczni przed dzisiejszym konkursem. Andrzej Szczechowicz skoczył 101 metrów.

Skomentuj 0

Holenderskie panczenistki przegrały półfinał z Kanadyjkami, a panczeniści z Holandii polegli w walce z Norwegami.

Skomentuj 0

Oto, co działo się w Pekinie w ostatnich godzinach:

Skomentuj 0

Rzut oka na to, co dzieje się w biathlonowej sztafecie mężczyzn. Prowadzą przedstawiciele Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. Dopiero na siódmej lokacie są Norwedzy.

Skomentuj 0

Oto półfinałowe rozstrzygnięcia w drużynowej rywalizacji panczenistek:

Skomentuj 0

Niespodzianka w drugim półfinale rywalizacji drużynowej panczenistek. Kanadyjki pokonały Holenderki i będą walczyć o złoto. W finale Kanadyjki zmierzą się z Japonkami.

Skomentuj 0

Mamy sporą niespodziankę. Niemcy przegrali aż 0:4 ze Słowacją i odpadli z rywalizacji hokeistów. Do ćwierćfinału awansowali też Duńczycy, którzy pokonali Łotyszy 3:2.

Skomentuj 0

Rozpoczęła się rywalizacja panczenistek. We wtorek decydujące rozstrzygnięcia w zmaganiach drużynowych. Polki powalczą o siódme miejsce. Wystąpią w finale D, zmierzą się z Białorusinkami. Początek o 8:24.

Skomentuj 0

O 7:30 wystartuje biathlonowa sztafeta mężczyzn 4x7,5 kilometra. Polaków nie ma w stawce.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Yiming Su triumfuje w Bir Air! Chińczyk był pewny złota jeszcze przed trzecim skokiem. To dla niego drugi medal na tych igrzyskach. Wcześniej wywalczył srebro w slopestyle'u.

Skomentuj 0

Dosłownie za moment rozpocznie się dziewiąta seria rywalizacji kobiet w curlingu. W tym samym czasie rozgrywane będą cztery spotkania.

Skomentuj 0

W taki sposób Corinne Suter zapewniła sobie złoty medal w zjeździe:

Skomentuj 0

Duńczycy wyszli na prowadzeniu w meczu z Łotwą. Trwa trzecia tercja.

Skomentuj 0
    Sytuacja w Big Air przed trzecią serią:
    olympics.com olympics.com
    Skomentuj 0

Trwa rywalizacja o medale w Big Air mężczyzn na snowboardzie. Kapitalną kombinacją popisał się przed momentem Chińczyk, Yiming Su i jest liderem przed trzecią serią.

Skomentuj 0

Zdecydowanie więcej emocji mamy w meczu Duńczyków z Łotyszami, gdzie aktualnie jest remis - 2:2.

Skomentuj 0

Niemieccy hokeiści w olbrzymich tarapatach. Słowacy prowadzą już 3:0.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Rzut oka na to, co dzieje się w hokeju, gdzie trwają baraże o ćwierćfinał. Słowacja prowadzi z Niemcami już 2:0, a Łotwa odwróciła wynik meczu z Danią (aktualnie Duńczycy prowadzą 2:1).

Skomentuj 0

Zjazd kobiet zakończony. Kolejne złoto we wtorek dopisują Szwajcarzy!

Skomentuj 0

A już za moment rozpocznie się Big Air mężczyzn w snowboardzie - rywalizacja o medale.

Skomentuj 0

Zjazd kobiet po upadku zawodniczki z Francji został wznowiony. Jeszcze sześć nazwisk na liście startowej.

Skomentuj 0

Pierwszy start Polaków we wtorek zaplanowany jest na 7:30. Wtedy to nasze panczenistki powalczą w biegu o siódme miejsce na igrzyskach. A oto cały harmonogram:

Skomentuj 0

Mamy pierwsze bramki w rywalizacji hokeistów. Słowacja prowadzi z Niemcami 1:0, podobnie jak Dania z Łotwą.

Skomentuj 0

Dość groźny upadek Camille Cerutti na trasie zjazdu. Wszystko wskazuje na kontuzję kolana.

Skomentuj 0

Trwają dwa mecze hokeistów. Słowacja gra z Niemcami, a Dania z Łotwą. W obu meczach póki co 0:0.

Skomentuj 0

16 zawodniczek pozostało do końca zjazdu. Wszystko wskazuje jednak, że na miejscach medalowych nic już się nie zmieni.

Skomentuj 0

Zaskakująco słaby przejazd Lary Gut - straciła ponad dwie sekundy do liderki.

Skomentuj 0

I kolejna zmiana na prowadzeniu w zjeździe. Szwajcarka Corinne Suter nową liderką (1:31,87).

Skomentuj 0

Sofia Goggia zaliczyła znakomity zjazd (czas 1:32,03) i jest nową liderką! Trzy Włoszki na trzech pierwszych miejscach.

Skomentuj 0

Mikaela Shiffrin ukończyła zjazd, ale nie był to dobry występ. Sporo straciła do najlepszych.

Skomentuj 0

Nadia Delago nową liderką zjazdu! Dwie Włoszki na czele. Czas Delago to 1:32,44.

Skomentuj 0

10 zawodniczek w zjeździe już za nami. Nadal prowadzi Elena Curtoni.

Skomentuj 0

Ester Ledecka wypadła z trasy zjazdu! A radziła sobie tak dobrze do tego momentu. Koniec marzeń o medalu.

Skomentuj 0

Na liście startowej zjazdu 36 zawodniczek. Nie ma wśród nich reprezentantek Polski.

Skomentuj 0

Zjazd kobiet w narciarstwie alpejskim rozpoczęty! Elena Curtoni jako pierwsza melduje się na mecie - czas 1:32,87.

Skomentuj 0

Od godziny 2:05 trwa dziewiąta sesja rozgrywek mężczyzn w curlingu. Pierwsze potyczki dobiegają końca. Norwegia pokonała Rosyjski Komitet Olimpijski 12:5, a Szwecja nie dała szans Danii (8:3).

Skomentuj 0

O godzinie 4:30 powinien rozpocząć się zjazd kobiet w narciarstwie alpejskim. Pierwotnie zmagania miały ruszyć o godzinie 4:00, ale zostały opóźnione ze względu na zbyt silny wiatr.

Skomentuj 0

Z kolei Mathilde Gremaud została mistrzynią olimpijską w w narciarskim slopestyle'u. To czwarte złoto dla Szwajcarii na tych igrzyskach.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Pierwsze medale we wtorek już rozdane. Anna Gasser obroniła tytuł mistrzyni olimpijskiej w Big Air. Austriaczka zaliczyła kapitalny trzeci przejazd.