WP SportoweFakty / Kamil Krukiewicz / zdjęcie poglądowe

Cztery gole w hicie Futsal Ekstraklasy

Michał Piegza

Zakończyła się 5. kolejka Futsal Ekstraklasy. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu nie poznaliśmy zwycięzcy. Mistrz Polski Piast Gliwice 2:2 zremisował z Constactem Lubawa.

To było najciekawiej zapowiadające się spotkanie 5. kolejki Futsal Ekstraklasy. Mistrz Polski podejmował 3. zespół poprzedniego sezonu.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

W potyczce w Gliwicach emocji nie brakowało. Na przerwę goście schodzili prowadząc jedną bramką. Po efektownej wygranej Rekordu Constract musiałby wysoko pokonać Piasta, aby powrócić na 1. miejsce. W takim spotkaniu o efektowne zwycięstwo jest bardzo ciężko.

Tym bardziej, że po zmianie stron osiem minut czystej gry wystarczyło, aby to gospodarze wyszli na prowadzenie. Constract jednak nie poddał się i w 31. minucie wyrównał. W emocjonującej końcówce więcej goli nie padło.

Dzięki zdobytemu punktowi drużyna z Lubawy w lidze jest obecnie 2. Z kolei Piast w Futsal Ekstraklasie zajmuje 5. miejsce.

Teraz przed ligowcami kolejna przerwa na spotkanie reprezentacji Polski. 6. kolejka rozgrywana będzie za niespełna dwa tygodnie. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.