Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa

Demolka w Lubawie. Legia Warszawa nie do zatrzymania

Michał Piegza

Rozgrywki Statscore Futsal Ekstraklasy nabierają tempa. W sobotę efektowne zwycięstwo odniósł Constract Lubawa. Po kolejne trzy punkty sięgnęła Legia Warszawa.

Beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa w trzecim meczu odniosła trzecie zwycięstwo. Tym razem wygrała w Polkowicach z innym ligowym nowicjuszem Górnikiem aż 8:2. Kolejną bramkę w rozgrywkach zdobył Mariusz Milewski.

Drużyna ze stolicy nie została jednak liderem. Wszystko przez koncert w Lubawie, a dokładniej festiwal strzelecki. Constract nie dał szans drużynie Red Devils Chojnice i wygrał 9:1.

W dwóch pozostałych spotkaniach doszło do podziału punktów. Clearex wciąż nie potrafi zwyciężyć u siebie. Tym razem jednak chorzowianie muszą cieszyć się z punktu. W spotkaniu z FC Reiter Toruń do 38. minuty goście prowadzili dwoma golami. Gospodarzom w kilkadziesiąt sekund udało się wyrównać.

Z kolei w Białymstoku w meczu drużyn, które będą walczyć o utrzymanie wynik ustalony został już do przerwy. Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg zremisował z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok 2:2.

Dokończenie kolejki w niedzielę. Przypominamy, że mecze można oglądać w WP Pilot!