Twitter / @SPL / Na zdjęciu: bramka Grzegorza Krychowiaka

Krychowiak absolutnym bohaterem. I te bramki! (wideo)

Bartłomiej Bukowski

Grzegorz Krychowiak zanotował znakomity występ w meczu saudyjskiej ligi pomiędzy Al Feiha a Al Shabab (1:2). Polak zdobył dwie piękne, niemal identyczne, bramki.

Grzegorz Krychowiak w swoim 5. meczu w saudyjskiej ekstraklasie otworzył licznik strzelecki. Polak w meczu z Al Feihą w pojedynkę zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Najpierw, w 55. minucie potężną bombą zza pola karnego nie dał szans Vladimirowi Stojkoviciowi. Zaledwie kwadrans później Polak powtórzył swój wyczyn, zdobywając niemal identyczną bramkę.

Krychowiak w ten sposób zapewnił zwycięstwo Al Shabab, które do przerwy przegrywało 0:1 po trafieniu Anthony'ego Nwakaeme z rzutu karnego.

Zespół Krychowiaka póki co może pochwalić się kompletem zwycięstw. Po 5 kolejkach Al Shabab ma na koncie 15 punktów i przewodzi ligowej stawce. Stracona w niedzielę bramka była natomiast pierwszym straconym golem w sezonie.