WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Jakub Kiwior

"To było żenujące". Gorąco wokół zachowania Kiwiora

Piotr Bobakowski

Jakub Kiwior nie zaliczy występu w Premier League przeciwko Brighton do udanych. Reprezentanta Polski zaatakował kolejny brytyjski ekspert.

"To było żenujące, kiedy Jakub Kiwior został na ziemi. Niezależnie od tego, czy był faul, czy też nie (nie było), coś złego się z nim stało. Wstań i broń, jakby od tego zależało twoje życie" - napisał na Twitterze Jamie Carragher.

Legendarny piłkarz Liverpoolu, dziś ekspert i komentator futbolu, w tak ostrym tonie odniósł się do zachowania Kiwiora w meczu 36. kolejki Premier League Arsenal FC - Brighton and Hove Albion (0:3).

Reprezentant Polski w 51. minucie spotkania na Emirates Stadium prawdopodobnie został nadepnięty w polu karnym przez Julio Enciso.

Kiwior uklęknął, łapiąc się za stopę (wcześniej "zgubił" but) i oczekiwał na reakcję sędziego Andy'ego Madleya. Arbiter nie przerwał jednak gry, a Enciso strzelił gola (więcej TUTAJ).

Kiwiorowi za tę sytuację oberwało się też od Gary'ego Neville'a. - Kiwior jest kontuzjowany, ale fakt, że jest kontuzjowany... Upadł, trzymając się za kostkę i zostawił kolegów samych w polu karnym - oceniła legenda Manchester United (więcej TUTAJ).