Twitter / FC Barcelona / wyjście piłkarzy FC Barcelony na trening

Było gorąco. Tak "przywitali" piłkarzy Barcelony

Szymon Michalski

Na niezbyt miłe przywitanie mogli liczyć piłkarze FC Barcelony na stadionie RCD Mallorcy. Kibice gospodarzy byli bezlitośni.

Mistrzowie Hiszpanii we wtorkowy wieczór udali się do Majorki na spotkanie z RCD Mallorcą. To kolejne spotkanie o ligowe punkty do tabeli La Ligi.

Mecz się jeszcze nie rozpoczął, a piłkarze FC Barcelony już odczuli na własnej skórze obecność kibiców gospodarzy na trybunach. Gdy goście wychodzili na rozgrzewkę, fani byli bezlitośni.

Piłkarze Dumy Katalonii zostali niemiłosiernie wygwizdani i wybuczeni przez kibiców (wideo z tej sytuacji zobaczysz na końcu artykułu).

To był pierwszy znak dla Roberta Lewandowskiego i spółki, że przyjechali na "gorący" teren. Potwierdziło się to już w trakcie meczu.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały bowiem, że FC Barcelonę czeka trudna przeprawa. W 8. minucie bramkę fatalny błąd popełnił Marc-Andre ter Stegen i gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)