Newspix / Piotr Matusewicz / Na zdjęciu: Carlitos

Legia Warszawa rozegrała wewnętrzny sparing. Popis Carlitosa

Karol Wasiek

Trener Ricardo Sa Pinto nie marnuje czasu. W przerwie na mecze reprezentacji zorganizował wewnętrzny sparing. Pierwszy zespół wygrał z rezerwami 3:1, a dwie bramki zdobył Carlitos. Legia szykuje się do spotkania z Wisłą Kraków.

W trakcie spotkania trener Ricardo Sa Pinto nie mógł skorzystać z zawodników, którzy pojechali na zgrupowania reprezentacji i graczy kontuzjowanych: bramkarza Radosława Majeckiego i skrzydłowego Michała Kucharczyka.

Serwis "legia.net" donosi, że rezerwy były wzmocnione graczami z pierwszego zespołu. W tej drużynie wystąpili m.in. Jarosław Niezgoda, Cafu czy Arkadiusz Malarz.

W trakcie spotkania dochodziło do wielu lotnych zmian. Ostatecznie pierwsza drużyna wygrała 3:1. Dwie bramki strzelił Carlitos, jedno trafienie z rzutu karnego dołożył Iuri Medeiros. Dla rezerw gola strzelił Łukasz Zjawiński.

Legia Warszawa po przerwie na mecze reprezentacji zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. W tym momencie stołeczny zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli. Podopieczni Sa Pinto tracą dwa punkty do prowadzącej Lechii Gdańsk.