Materiały prasowe / Gol Television / Na zdjęciu: reporterka Gol Television na stadionie w Walencji

Liga Europy 2019. Valencia - Arsenal. Niecodzienna sytuacja. Hiszpańska reporterka trafiona piłką w głowę

Łukasz Witczyk

Praca telewizyjnego reportera podczas meczów nie jest bezpieczna. Przekonała się o tym dziennikarka telewizji "Gol", Monica Benavent, która została trafiona piłką w głowę podczas relacji na żywo przed spotkaniem Ligi Europy Valencia CF - Arsenal FC.

Dziennikarka Monica Benavent miała ogromnego pecha. Gdy nadawała relację na żywo ze stadionu w Walencji dla hiszpańskiej telewizji "Gol", jeden z piłkarzy Valencia CF tak kopnął piłkę, że trafił reporterkę w głowę. Relacja została natychmiastowo przerwana i głos zabrały osoby znajdujące się w studio.

Na szczęście Benavent nic poważnego się nie stało. Piłka leciała z dużą siłą i powaliła dziennikarkę. Ta na Twitterze dodała wpis, w którym poinformowała, że nic jej się nie stało. Będzie jedynie potrzebować tabletek przeciwbólowych. Zażartowała również z piłkarzy Valencii. - Czy Valencia pracuje nad celnością? - zapytała.

Valencia CF i Arsenal FC rywalizowały ze sobą w półfinale Ligi Europy. W pierwszym meczu Kanonierzy wygrali 3:1 i do rewanżu przystępowali w lepszej sytuacji. Do przerwy w Walencji był remis 1:1, który awansem do finału premiował zespół z Londynu.