PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: Polacy - od lewej: Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski i Jakub Kochanowski oraz Wiktor Josifow (P) z Bułgarii podczas meczu grupy D mistrzostw świata siatkarzy

MŚ 2018. Twitter po meczu Bułgaria - Polska: Kochanowski idzie na zagrywkę, a dalej to już wiecie

Piotr Dobrowolski

Reprezentacja Polski pokonała Bułgarię 3:1 w ostatnim meczu grupy D mistrzostw świata, kończąc tę fazę bez porażki. Szczęścia i satysfakcji z tego rezultatu nie kryli komentujący to spotkanie na Twitterze.

Już po trzecim secie, wygranym przez reprezentację Polski, Łukasz Jachimiak ze Sport.pl przypomniał, że podopieczni Vitala Heynena zakończą fazę grupową na pierwszym miejscu:

Jak można się było spodziewać, mecz z reprezentacją Bułgarii dostarczył niesamowitych emocji, a sporo kontrowersji wzbudzały decyzje sędziowskie:

"Szpileczkę" rywalom Polaków wbił dziennikarz Polsatu Sport, Marek Magiera:

Łukasz Jachimiak, mając na myśli końcówkę trzeciego seta, nawiązał do serii zagrywek Jakuba Kochanowskiego z meczu z Iranem: