Getty Images / Giorgio Perottino - Juventus FC / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Boże Narodzenie. Piłka nożna. Cristiano Ronaldo dba o formę cały rok. Trenuje także w trakcie świąt

Mateusz Kozanecki

Cristiano Ronaldo to tytan pracy. Nie odpuszcza treningów nawet w trakcie świąt. Choć jest na wakacjach z rodziną, wolną chwilę postanowił wykorzystać na ćwiczenia.

Świąteczną przerwę w rozgrywkach Serie A Cristiano Ronaldo wykorzystał na odpoczynek. Wraz z Georginą Rodriguez i czwórką dzieci wybrał się w ciepłe kraje, aby tam obchodzić Boże Narodzenie (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Pomimo urlopu Portugalczyk nie zamierza próżnować. W drugi dzień świąt zamieścił krótki filmik na Instagramie. Widać na nim, jak 34-latek stara się utrzymać w dobrej dyspozycji.

CR7 zdecydował się na trening w basenie, a jednym z ćwiczeń było bieganie pod wodą.

W ostatnim meczu przed świąteczną przerwą Juventus Turyn zagrał w Superpucharze Włoch. W Arabii Saudyjskiej piłkarze "Starej Damy" przegrali ostatecznie z Lazio Rzym 1:3. Kolejny mecz ligowy Juventus rozegra 6 stycznia o godz. 15.00 przeciwko Cagliari Calcio.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)