Totalne szaleństwo. Zawodniczki aż padły z wycieńczenia [WIDEO]

Przez ponad trzy minuty badmintonistki z Japonii i Malezji nie potrafiły przechylić szali na swoją korzyść. Kibice zobaczyli niezwykle emocjonującą wymianę, która dosłownie wykończyła zawodniczki.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
japońska badmintonistka po morderczej akcji YouTube / Na zdjęciu: japońska badmintonistka po morderczej akcji
W Kuala Lumpur trwa turniej Perodua Malaysia Masters 2023. Niecodzienny moment zobaczyliśmy w ćwierćfinałowej rywalizacji w deblu kobiet. Znakomite widowisko stworzyły reprezentantki Japonii oraz Malezji. Najgłośniej jest o akcji z trzeciego seta.

Po jednej stronie siatki stały Rena Miyaura i Ayako Sakuramoto (Japonia), a po drugiej Pearly Tan i Muralitharan Thinaah (Malezja). Te cztery zawodniczki walczyły o jeden punkt przez ponad trzy minuty.

To był szalony moment pełen desperackich obron, które momentami ocierały o cud. W pewnym momencie badmintonistki obu drużyn wyraźnie opadały z sił. Dopiero uderzenie numer 211 dało punkt Malezyjkom. Po wszystkim zawodniczki padły na kort z wycieńczenia.

- To jest niewiarygodne - mówił komentator, który miał przyjemność relacjonować szaloną akcję.

Reprezentantki Malezji ostatecznie doszły aż do finału, ale jeszcze nie znamy jego rozstrzygnięcia. Ich rywalkami będą So Hee Lee i Ha Na Baek z Korei Południowej.

Pierwszy raz złowił taką rybę. "Nigdy nie widziałem czegoś takiego" >>
Pokonał uzależnienie i depresję. Zagra w wielkoszlemowym turnieju >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×