Wyrosła na gwiazdę. Dziś ta dziewczynka ma 41 lat i zna ją każdy Polak

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook /  / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk-Tekieli
Facebook / / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk-Tekieli
zdjęcie autora artykułu

Jest jedną z największych polskich gwiazd. Niedawno skończyła 41 lat. Inicjały to "JK". Poznajesz, kto jest na fotografii?

W tym artykule dowiesz się o:

Urodziła się 19 stycznia 1983 w Limanowej. Jest jedną z największych mistrzyń w historii polskiego sportu. Na koncie ma pięć medali olimpijskich (dwa złota, srebro, dwa brązy) i osiem medali mistrzostw świata (dwa złota, trzy srebra, trzy brązy).

Nadal nie wiesz, kto znajduje się na fotce? Ostatnia podpowiedź: wybitna biegaczka narciarska, a po zakończeniu kariery zawodniczek asystentka selekcjonera reprezentacji Polski w biegach narciarskich i dyrektor sportowy Polskiego Związku Biathlonu.

Już chyba każdy wie, że na zdjęciu znajduje się Justyna Kowalczyk-Tekieli, a fotka powstała, gdy nasza mistrzyni chodziła jeszcze do szkoły. Wtedy jeszcze dziś 41-latka nie wiedziała, że będzie jedną z największych polskich gwiazd, a w kraju będzie tak uwielbianą postacią.

Dziś Justyna Kowalczyk-Tekieli skupia się na wychowaniu syna. Hugo jest owocem jej małżeństwa z śp. Kacprem Tekielim. Alpinista zginął w maju ubiegłego roku.

Warto dodać, że mimo poświęcenia się macierzyństwu, Justyna Kowalczyk-Tekieli nadal jest aktywna sportowo. Niezmiennie biega na nartach i spaceruje po górach. Widać, że mimo sportowej emerytury, nie może wytrzymać bez wysiłku fizycznego.

A jak zmieniła się przez lata? Sam zobacz na poniższych fotkach.

Justyna Kowalczyk-Tekieli kiedyś:

Justyna Kowalczyk-Tekieli dziś:

Zobacz też: Tym na co dzień zajmuje się żona Małysza Świątek odebrała jej chęci. Aż usiadła na korcie

ZOBACZ WIDEO: Romantycznie. Zobacz, gdzie Justyna Żyła wybrała się z ukochanym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
warmiok
14.03.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Nie wiem kto to zapewne jakaś lekko atletka? Nie interesuje mnie to