Trzy rundy walki "Don Kasjo". Jednogłośna decyzja sędziów. Jest nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / PZB TV / Na zdjęciu: walka Życiński - Fiedler
YouTube / PZB TV / Na zdjęciu: walka Życiński - Fiedler
zdjęcie autora artykułu

Kasjusz Życiński, znany jako "Don Kasjo", wystartował w mistrzostwach Polski seniorów w boksie olimpijskim. Wynik? Sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości.

W tym artykule dowiesz się o:

Mistrzostwa Polski seniorów w Toruniu w boksie olimpijskim ruszyły 4 grudnia i potrwają w sumie tydzień. Kasjusz Życiński, znany jako "Don Kasjo", w walce eliminacyjnej trafił na Michała Fiedlera.

Ich pojedynek trwał trzy rundy (każda po trzy minuty). Po ostatnim gongu ostateczny werdykt ogłosili sędziowie. Ci nie mieli żadnych wątpliwości, który z zawodników w ringu wyglądał lepiej.

Jednogłośnie na punkty triumfował Michał Fiedler, który nie pozostawił Kasjuszowi Życińskiego żadnych złudzeń, kto był w środę lepszy. Zresztą sam "Don Kasjo" tuż po ogłoszeniu wyniku nie wydawał się nim być specjalnie zaskoczony.

Walka Życiński - Fiedler (od 49:45):

"Don Kasjo" znamy głównie z gal freakfightowych. Występował na Fame MMA oraz ostatnio Prime MMA, gdzie przegrał przez TKO z Pawłem Tyburskim. Faworytem pojedynku, który odbył się pod koniec października w formule boksu w małych rękawicach był Życiński, ale ten aż czterokrotnie leżał na deskach. Sędzia przedwcześnie zakończył walkę.

Zobacz też: Jest córką gwiazdy polskiego sportu. Skończyła trudne studia "Ananasku". Tak Szpilka zwrócił się do Masternaka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (2)
avatar
yony
6.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
co to jest tego się nie da oglądać  
avatar
ggdd
6.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ja pierd... Patoli zamarzyły się Igrzyska?