Boks. Suzuki Boxing Night II. Kolejne zwycięstwa Drabik, Kruk, Durkacza i Safaryana

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Radosław Piasecki / Na zdjęciu: Sandra Drabik
Newspix / Radosław Piasecki / Na zdjęciu: Sandra Drabik
zdjęcie autora artykułu

Podczas drugiej gali Suzuki Boxing Night swoje umiejętności zaprezentowali pięściarze oraz pięściarki wywodzący się z boksu olimpijskiego. Zwycięstwa na swoim koncie zapisali m.in. Damian Durkacz, Bartosz Gołębiewski czy Sandra Drabik.

W tym artykule dowiesz się o:

Druga gala z cyklu Suzuki Boxing Night odbyła się 26 czerwca w Kieleckim Centrum Kultury. Swoje umiejętności po raz kolejny mieli okazję zaprezentować pięściarze oraz pięściarki na zasadach boksu olimpijskiego. Wśród zawodników nie brakowało gwiazd, które wciąż starają się o awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Galę otworzył pojedynek jednej z najbardziej utytułowanych pięściarek - Sandry Drabik, która pokonała jednogłośnie na punkty Angeliką Krzysztoforską. W kolejnym boju Sandra Kruk również bez większych problemów wygrała z Kingą Szlachcic.

Zmagania mężczyzn rozpoczęła potyczka jednego z najlepszych polskich zawodników - Damiana Durkacza z Michalem Takacsem. Polska nadzieja kategorii do 63 kilogramów, bo tak nazywany jest Durkacz, uporała się ze słowackim rywalem, wygrywając jednogłośnie na punkty.

Kolejne zwycięstwa na swoim koncie zapisali również Bartosz Gołębiewski oraz Sebastian Wiktorzak. W ostatnim pojedynku w kategorii superciężkiej, mistrz Polski Oskar Safaryan wygrał z Adamem Kulikiem i udowodnił swoją dominację na polskim rynku.

Poniżej pełne wyniki boksu olimpijskiego podczas gali Suzuki Boxing Night II:

Sandra Drabik pokonała na punkty Angelikę Krzysztoforską Sandra Kruk pokonała na punkty Kingę Szlachcic Karolina Koszewska pokonała na punkty Elżbietę Wójcik Damian Drukacz pokonał na punkty Michala Takacsa Łukasz Zyguła pokonał na punkty Michała Jarlińskiego Bartosz Gołębiewski pokonał na punkty Daniela Adamieca Sebastian Wiktorzak przegrał na punkty z Mateuszem Goińskim Adam Kulik przegrał na punkty z Oskarem Safaryanem 

Zobacz także: [url=/boks-zawodowy/887979/boks-suzuki-boxing-night-ii-sergiej-radczenko-bylem-bardzo-pozytywnie-zaskoczony]Boks. Suzuki Boxing Night II. Sergiej Radczenko: Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony reakcją polskich kibiców

[/url]Zobacz także: Boks. Suzuki Boxing Night II. Mateusz Masternak: Podczas kwarantanny zrozumiałem po co są więzienia

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najlepsze akcje z gali FEN 28

Źródło artykułu: