Hit sieci. W takim stroju wyszła na ważenie

Laura Grzyb podczas gali Knockout Boxing Night w Zakopanem zmierzy się z niepokonaną Hiszpanką Marian Herrerią. Podczas ceremonii ważenia Polka pojawiła się w nietypowym stroju.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Laura Grzyb Instagram / Na zdjęciu: Laura Grzyb
Polska zawodniczka stoi przed wielką szansą. Laura Grzyb marzy o tym, by stoczyć pojedynek o mistrzostwo świata i zdobyć upragniony pas. Droga do tego jest jeszcze daleka, a kolejny krok niepokonana Polka może wykonać w sobotę w Zakopanem.

Tam zmierzy się z Hiszpanką Marian Herreirą. Grzyb doskonale wie, jak trudne czeka ją zadanie i w rozmowach przed walką podkreślała, że "nie nastawia się na nokaut". Jeszcze przed pojedynkiem zaskoczyła wszystkich.

Na ceremonię ważenia Grzyb przyszła ubrana w góralski strój. Nie było to jednak klasyczne ludowe ubranie, a odważna kreacja, w której wykorzystano góralskie motywy.

"Dotarliśmy do tego dnia. Dzisiaj iście charakterna gala" - napisała na Instagramie utalentowana polska zawodniczka. Fani w komentarzach piszą, że trzymają za nią kciuki w starciu z Hiszpanką.

Piękna Polka z uśmiechem pozowała do zdjęć. Dodajmy, że ma ona na swoim koncie siedem zwycięstw, z czego trzy przez nokaut.

Czytaj także:
Kolejne mistrzowskie starcie na XTB KSW 77. Do tej walki miało dojść wcześniej
Australijczyk cięższy od Masternaka. Sprawdź wyniki ważenia przed galą w Zakopanem

ZOBACZ WIDEO: Gamrot szczery do bólu. To dlatego przegrał walkę na gali UFC
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×