Nie żyje Daniel Straszewski. Miał 46 lat

Środowisko bokserskie w Polsce okryło się żałobą po śmierci Daniela Straszewskiego. Były mistrz Polski juniorów odszedł w sile wieku.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Jakub i Daniel Straszewscy Facebook / facebook.com/stracholek23 / Jakub i Daniel Straszewscy
W środę (26 kwietnia) zmarł Daniel Straszewski. Były pięściarz i kulturysta 15 września skończyłby 47 lat. Przyczyny śmierci nie są znane.

Zawodnik Włocławskiego Klubu Bokserskiego "Start" był mistrzem Polski juniorów w 1994 r. i młodzieżowym wicemistrzem kraju w 1995 r. Reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata w Stambule w 1994 r.

Jak podaje strona PZB, Straszewski łącznie stoczył ok. 120 walk w lidze amatorskiej oraz siedem walk zawodowych. Jego karierę bokserską zatrzymała poważna kontuzja barku.

Synem zmarłego jest Jakub Straszewski, który w 2021 r. zdobył w Kielcach tytuł młodzieżowego wicemistrza świata w boksie (więcej TUTAJ).

"Wczoraj wieczorem odszedł mój kochany tatuś, nigdy nic nie zapełni pustki w sercu po tobie. Kocham cię i wiem, że jeszcze się spotkamy. Jestem dumny z bycia twoim synem" - pożegnał swojego tatę na Facebooku Straszewski junior.

Zobacz:
Suzuki Boxing Night 7 PRO. Gołębiewski lepszy od Jackiewicza. Świetny występ Straszewskiego

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×