W sieci dosłownie buzuje. "Żałosne. Boks zbłaźnił się po całości"

Tyson Fury był o krok od sensacyjnej porażki z debiutującym w boksie Francisem Ngannou. Ostatecznie po kontrowersyjnym werdykcie sędziów wygrał na punkty. Eksperci nie zostawili jednak na Brytyjczyku suchej nitki.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Tyson Fury Getty Images / Na zdjęciu: Tyson Fury
Niewielu spodziewało się takiego obrotu spraw. Tyson Fury był faworytem starcia z Francisem Ngannou. Tymczasem już w trzeciej rundzie miliony kibiców przecierało oczy ze zdumienia.

Były mistrz świata UFC za sprawą potężnego lewego sierpowego posłał Fury'ego na deski. Sensacja była o krok. Zamroczony Brytyjczyk jednak wstał, kontynuował walkę i ostatecznie pokonał Ngannou na punkty.

Po takim występie Brytyjczyk nie mógł jednak liczyć na przychylność ekspertów. Wybraliśmy najciekawsze wpisy, jakie pojawiły się na platformie X po walce w Rijadzie.

Janusz Pindera ma wątpliwości, czy Brytyjczyk powinien zmierzyć się w najbliższym czasie z Ołeksandrem Usykiem. Surowo występ Fury'ego ocenił Andrzej Kostyra, dziennikarz "Super Expressu". Z kolei Piotr Jagieło z TVP Sport chciałby zobaczyć Ngannou w starciu z innym wybitnym pięściarzem. Sam występ Fury'ego ocenił w mocnych słowach.
Bardzo wymownie to, co działo się w ringu, podsumował dziennikarz Przemysław Garczarczyk. Dla tego, co pokazał Fury, litości nie miał Artur Ratajczak z bokser.org oraz dziennikarz Leszek Dudek.

Czytaj także:
Szpilka zaczął szaleć w studiu TVP. Opowiedział o spotkaniu z Furym
Złapiesz się za głowę! Tyle kosztuje transmisja z walki Fury'ego w Polsce

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wkrótce skończy 47 lat. Jedno u "Pudziana" się nie zmienia
Fury powinien zmierzyć się w kolejnym pojedynku z Usykiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×