Agnieszkę Rylik znał w Polsce każdy. W 2022 roku zawalił jej się świat

Agnieszka Rylik zrobiła wielką karierę nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Po życiowej tragedii zniknęła jednak z życia publicznego. Dziś ma 50 lat.

DB
Agnieszka Rylik PAP / archiwum Kmieciński / Na zdjęciu: Agnieszka Rylik

Nazwiska Agnieszki Rylik nie trzeba przedstawiać nie tylko kibicom sportu. To najbardziej utytułowana polska pięściarka, mistrzyni świata w boksie zawodowym, posiadaczka dwóch pasów federacji WIBF i WIBO, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu.

Szerszej publiczności dała się poznać m.in. za sprawą udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Występowała w drugiej edycji (2005 rok), prowadziła też autorski cykl sportowy w "Dzień dobry TVN".

W życiu prywatnym przez 15 lat była w małżeństwie z Krzysztofem Zbarskim, z którym ma córkę Marię. Po rozstaniu z mężem odnalazła szczęście u boku Andrzeja Gnoińskiego. Była bardzo zakochana.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Na początku marca 2022 roku Gnoiński, który był nawet prezesem fundacji imienia Rylik, nagle zmarł. Nagle świat byłej pięściarki całkowicie się zawalił. Wszystkich zszokowała informacja o śmierci jej partnera. Miał tylko 54 lata.

Krótko później zniknęła z życia publicznego. Przestała pojawiać się na imprezach branżowych, ograniczyła też swoją obecność w mediach społecznościowych. Z tego powodu nie wiemy, co słychać dziś u wielkiej polskiej mistrzyni.

Ostatni post na Facebooku opublikowała w grudniu 2022 roku. Niedawno skończyła 50 lat.

Zobacz też:
Zdradził, z czym walczył jako młody chłopak. "Było to dla mnie wielkim wstydem"
Zdradził, jak żona zareagowała na występ w "Tańcu z Gwiazdami". Nie było łatwo

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×