Polak brutalnie znokautowany. Jest już nagranie z tego momentu

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Różański vs. Okolie
YouTube / Na zdjęciu: Różański vs. Okolie
zdjęcie autora artykułu

Łukasz Różański nie zdołał obronić mistrzowskiego pasa WBC w kategorii bridger. Polski pięściarz został zdemolowany na gali w Rzeszowie. Lawrence Okolie w pierwszej rundzie trzykrotnie posłał na deski naszego rodaka.

W tym artykule dowiesz się o:

Ponad rok temu Łukasz Różański został mistrzem świata w boksie. Polak sięgnął po pas WBC w kategorii bridger. Zrobił to w efektowny sposób, bo w niewiele ponad dwie minuty znokautował Alena Babicia. Nasz pięściarz jednak nie nacieszył się długo tytułem.

38-latek został brutalnie sprowadzony na ziemię przez Lawrence'a Okoliego. Brytyjczyk na gali Knockout Boxing Night 35 w Rzeszowie pokazał się ze świetnej strony. To on przejął inicjatywę od pierwszego gongu, co źle się skończyło dla polskiego pięściarza.

Anglicy piszą o walce Różański - Okolie. "Bezwzględne zwycięstwo" >> Różański w ciągu niespełna trzech minut aż trzykrotnie był liczony przez sędziego. Za trzecim razem pojedynek został przerwany. To była demolka w wykonaniu Okoliego, który w ubiegłym roku stracił mistrzowski pas WBO na rzecz Chrisa Billama-Smitha.

Do nokautu doszło na 17 sekund przed końcem pierwszej rundy. Naruszony Różański na linach przyjął dwa bardzo mocne prawe sierpowe. Po chwili osunął się na ring i wyraźnie zamroczony nie zdołał na czas zgłosić gotowości do dalszej walki.

Całą walkę Różański - Okolie możesz zobaczyć poniżej.

Różański - Okolie: demolka w Rzeszowie. Nokaut już w 1. rundzie >> Szybki nokaut. Eksperci komentują sceny w walce Różańskiego >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty