Nie ma porozumienia między Browne'em a Kliczką

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Dan Istitene /
Getty Images / Dan Istitene /
zdjęcie autora artykułu

Niemiecki dziennik "Bild" podał informację, że 10 grudnia w Hamburgu dojdzie do walki o wakujący tytuł mistrza świata WBA wagi ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczko i Lucasem Brownem. Okazuje się, że wiadomość ta została podana przedwcześnie.

Według dziennikarzy "Bilda", pojedynek Lucasa Browne'a z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Władimirem Kliczko miałby się odbyć 10 grudnia w Hamburgu. Prawnik Australijczyka Leon Margules wyjaśnia jednak, że nie osiągnięto w tej sprawie żadnego porozumienia.

- Kontaktowaliśmy się z przedstawicielami Władimira Kliczki, ale nie byliśmy w stanie osiągnąć porozumienia. W tym momencie nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat - powiedział Lein Margules w rozmowie z serwisem worldboxingnews.net.

Browne był wymieniany jako główny kandydat do walki, choć w aktualnym rankingu WBA najcięższej kategorii wagowej zajmuje piątą pozycję. Na wyższych miejscach oprócz Władimira Kliczki, znajdują się Luis Ortiz, Aleksander Ustinow i Fres Oquendo.

Innym potencjalnym grudniowym rywalem Kliczki jest właśnie Aleksander Ustinow, choć większość kibiców boksu liczy na to, że wkrótce dojdzie do walki między Władimirem Kliczko a Anthonym Joshuą.

ZOBACZ WIDEO FEN 14: Tyberiusz Kowalczyk nie zwalnia tempa

Źródło artykułu:
Czy Władimir Kliczko odzyska mistrzowskie pasy wagi ciężkiej?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)