KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Bokserski promotor szantażowany. Gangsterzy chcą 400 tysięcy euro

Walka o tytuł federacji WBA pomiędzy Manuelem Charrem i Aleksandrem Ustinowem zakończyła się triumfem pierwszego z nich. Po pojedynku wyszło na jaw, że menedżer pokonanego boksera - Vlad Hrunov - był szantażowany.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
boks WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / boks
Szantażyści chcą od Vlada Hrunova aż 400 tysięcy euro w kryptowalucie bitcoin. Bokserski menedżer nic nie robi sobie z pogróżek i nie zamierza płacić tak wielkiej kwoty. - To są ludzie, którzy chcą publikować o mnie niekorzystne rzeczy. Jestem jednak spokojny, gdyż nie mam się czego bać. Poinformowałem policję w Anglii, Rosji i USA - powiedział Hrunov w rozmowie z "Bildem".

Bokserski menedżer otrzymał informację od szantażystów za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Miał zrobić przelew w ciągu kilku godzin. Z gróźb wynikało, że jeśli Hrunov tego nie zrobi, to do rosyjskich, niemieckich i ukraińskich mediów sprzedane zostaną kompromitujące go materiały, w tym filmy i zdjęcia o charakterze erotycznym.

Hrunov pieniędzy nie przelał, co rozzłościło szantażystów. "Masz zapłacić teraz. W przeciwnym wypadku jesteś zniszczony w ciągu kilku dni. Jeśli pieniędzy nie będzie na naszym koncie, to możesz pożegnać się z rodziną, przyjaciółmi i karierą" - przekazali gangsterzy.

50-letni menedżer wcześniej opiekował się karierą Aleksandra Powietkina. Teraz jego podopiecznym jest Aleksander Ustinow, który z Manuelem Charrem przegrał na punkty. Ustinow za walkę miał otrzymać właśnie 400 tysięcy euro.

- Nie martwię się tym. Wiem, że manipulowanie zdjęciami i filmami jest możliwe. Może to być osoba z branży bokserskiej, która zna dokładną kwotę - dodał Hrunov.

ZOBACZ WIDEO: Polski maratończyk zaskoczył wszystkich. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
bild.de
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×