Walka Cieślak - Makabu na żywo w telewizji i internecie. Gdzie oglądać galę?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Michał Cieślak
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Michał Cieślak
zdjęcie autora artykułu

Walkę Michał Cieślak - Ilunga Makabu można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Stream online wystartuje na platformie Ipla TV. Transmisję będą mogli wykupić również abonenci Cyfrowego Polsatu. Koszt dostępu PPV to 40 zł.

W tym artykule dowiesz się o:

GALA W KINSZASIE NA ŻYWO: Cieślak - Makabu na żywo.

Już 31 stycznia kibice będą mogli obejrzeć walkę Michał Cieślak - Ilunga Makabu. Miejscem starcia będzie Kinszasa (Demokratyczna Republika Konga). Widowisko rozpocznie się o godzinie 19:30!

Cieślak i Makabu powinni wyjść na ring między 22:00 a 22:30 czasu polskiego.

Niestety żadna telewizja nie przeprowadzi darmowej relacji z tego wydarzenia. Szansą na obejrzenie walki jest wykupienie transmisji PPV na platformie Cyfrowego Polsatu. Koszt wynosi 40 zł. O komentarz podczas starcia zadbają Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa. Gdzie oglądać walkę Cieślak - Makabu na żywo w telewizji i internecie? Walkę Cieślak - Makabu można śledzić na żywo. Live stream będzie aktywny na platformie Ipla TV. Transmisja będzie dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu. Jego cena to około 40 złotych. Również abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z oferty PPV i po wykupieniu obejrzeć galę na specjalnie udostępnionym kanale. Walka Cieślak - Makabu: start gali o 19:30, a walka Polaka około 22:00-22:30. Stream online: Ipla TV. Transmisja TV: PPV (Cyfrowy Polsat).

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #41 (newsy): Oniszczuk związał się z gigantem! RWC wraca

Źródło artykułu: