Boks. Anthony Joshua zdradził szczegóły z życia prywatnego. Nie może znaleźć dziewczyny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Reuters /  / Na zdjęciu: Anthony Joshua
Reuters / / Na zdjęciu: Anthony Joshua
zdjęcie autora artykułu

Anthony Joshua to obecnie jeden z najlepszych bokserów na świecie. Choć w sporcie układa mu się wszystko, to w życiu prywatnym jest inaczej. Bokser narzeka na to, że nie może znaleźć odpowiedniej dziewczyny.

W tym artykule dowiesz się o:

Obchodzący w tym roku 31. urodziny Anthony Joshua w boksie osiągnął niemal wszystko. Był mistrzem olimpijskim, wicemistrzem globu amatorów, a obecnie dzierży pasy mistrzowskie czterech zawodowych federacji. Jest jednym z najlepszych bokserów na świecie. Jego walki elektryzują kibiców, którzy po brzegi wypełniali największe brytyjskie stadiony, a na konto boksera wpływają miliony funtów.

To jednak nie sprawia, że Joshua jest w pełni szczęśliwy. Bokser nie może sobie ułożyć życia prywatnego. - Mogę umawiać się na randki i nadal odnosić sukcesy w sporcie, ale ciężko jest znaleźć w tym równowagę. Musiałbym pójść na kompromis, czego dotąd nie czułem - powiedział bokser, którego cytuje "The Sun".

- Dla mnie bycie w związku oznacza, że musiałbym pójść na kompromis i zmienić swoje działanie. Nie wiem, czy to byłoby dla mnie łatwe. Umawiam się na randki, ale nie wchodzę w związki. Nie mam dziewczyny i nie chcę jej mieć jeszcze przez pewien czas. Kiedy się zestarzeje, to miło byłoby kogoś mieć, z kim mógłbym spędzać czas i rozwijać się, ale szczerze mówiąc, nie poznałem jeszcze takiej osoby - dodał Joshua.

Bokser ma tłumy wielbicielek, ale interesują go tylko poważne relacje. Do tego jego przyszła partnerka musi wiedzieć, jak to jest być sławnym. - Może muszę wyjść z domu i zacząć chodzić na imprezy dla celebrytów? Wtedy spotkam kogoś, kto rozumie sławę. Ale musi to też być ktoś zorientowany na rodzinę, kto może nazwać moją mamę swoją drugą mamą. To wymaga czasu - stwierdził Joshua.

Czytaj także: Babilon MMA 13. Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski. Niesamowita walka wieczoru zakończa nokautem w drugiej rundzie Babilon MMA 13. Sebastian Rajewski - Mariusz Mazur. Nokaut wysokim kopnięciem! Nieprzytomny rywal wywieziony na noszach

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online). Akop Szostak negocjuje z federacjami. "Propozycji jest dużo. Kwoty są fajne"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
yes
30.05.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
"Może muszę wyjść z domu i zacząć chodzić na imprezy dla celebrytów? Wtedy spotkam kogoś, kto rozumie sławę" - dobrze, że ma chociaż wątpliwości. Połączenie pracy z randkami oraz cel Czytaj całość