Boks. Tymex Boxing Night 12. Zwycięstwa Streckiego, Kuździenia i Gibadły

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Maksymilian Gibadło
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Maksymilian Gibadło
zdjęcie autora artykułu

W pierwszych walkach gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach zwyciężali Ołeksandr Strecki (11-1-2), Maksymilian Gibadło (4-0) i Kamil Kuździeń (2-0).

W konfrontacji otwierającej wydarzenie Kamil Kuździeń zmierzył się z debiutującym Ukraińcem, Dmytrem Żukowem (0-1). Ostatecznie okazał się lepszy i zwyciężył jednogłośnie na punkty.

Konfrontacja Maksymiliana Gibadły z Denisem Mądrym (5-4) zapowiadała się na dość wyrównaną. I tak rzeczywiście było. Ostatecznie w starciu kategorii super półśredniej zwyciężył ten pierwszy. Wskazać na niego musieli sędziowie.

Dużo emocji było w potyczce Ołeksandra Streckiego z Tarasem Gołowiaszczenką (3-3). 34-letni reprezentant Polski pokonał mniej doświadczonego Ukraińca w piątej rundzie. Wtedy przyjezdny został zdyskwalifikowany przez sędziego ringowego.

W walce wieczoru gali Tymex Boxing Night 12 zmierzą się Damian Wrzesiński i Otto Gamez. Wcześniej naprzeciw staną Kamil Bodzioch i Marcin Siwy, którzy zmierzą się w długo wyczekiwanym starciu wagi ciężkiej.

Zobacz także: MMA. KSW 53. Artur Sowiński. Były mistrz w drodze po pas drugiej kategorii wagowej MMA. KSW 53. Gracjan Szadziński. "Terminator" ze Stargardu Szczecińskiego zapoluje na kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Źródło artykułu: