Włodarczyka zamurowało po słowach dziennikarza TVP

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / m_fudala / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk
Twitter / m_fudala / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk
zdjęcie autora artykułu

Krzysztof Włodarczyk zrobił wielkie oczy, gdy usłyszał od dziennikarza TVP Sport, że nie ma go w rankingu EBU. Nie mógł w to uwierzyć.

W tym artykule dowiesz się o:

"Oto reakcja "Diablo" Włodarczyka, gdy dowiedział się, że został wykreślony z rankingu EBU. Zawiodłem go" - pisze na Twitterze Mateusz Fudala z TVP Sport, pokazując fragment wywiadu z Krzysztofem Włodarczykiem.

Fudala w trakcie rozmowy z pięściarzem zaznaczył, że sprawdził ranking EBU i go tam nie znalazł. Sportowiec zrobił wówczas duże oczy.

- Nie ma mnie w jedynce? - dopytywał z niedowierzaniem.

Dziennikarz potwierdził, że nie ma go w rankingu EBU. - Podejrzewam, że być może jest to związane z tym, że ostatnio wystąpiłeś na gali w lipcu, która była sankcjonowana przez PBU, które nie jest uznawane przez EBU - analizował.

- Chyba będzie trzeba porozmawiać z promotorem - dodał po chwili przedstawiciel TVP.

Włodarczyk zachowywał się natomiast tak, jakby nie wiedział, co się dzieje. Nie mógł znaleźć słów na wyrażenie swojego szoku.

- No to mnie zaskoczyłeś - wydusił z siebie w końcu. - Trochę mnie zawiodłeś. Znaczy ja nie wiem kto kogo zawiódł chyba - kontynuował. - Kurde, nie wiem co powiedzieć. Nie wiem co powiedzieć. Jestem niemile zaskoczony. Mam nadzieję, że jakoś sprawa się wyjaśni - podkreślał.

Zobacz także: > Nokaut, a po chwili strzały. Nie żyje jedna osobaRing girls gali MB Boxing Night 10 w Kaliszu [GALERIA]

Źródło artykułu: