Ukraiński bokser nie przyleci na walkę do Polski. Został ewakuowany z lotniska

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Damian Kiwior
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Damian Kiwior
zdjęcie autora artykułu

Jaroslaw Petryczenko (2-0-1, 1 KO) nie zmierzy się z Damianem Kiwiorem (8-3-1, 1 KO) podczas gali Babilon Boxing Show w Żyrardowie. Bokser z Ukrainy został ewakuowany z lotniska tuż przed wylotem.

W tym artykule dowiesz się o:

"Niesamowita sytuacja...zawodnik Petryczenko miał wylot do Polski o 6 rano. O 5:50 został ewakuowany z lotniska, ponieważ rakiety rosyjskie spadły nieopodal. Przestrzeń powietrzna na Ukrainie zamknięta..." - napisał na Twitterze Wiktor Materan.

W czwartek nad ranem Rosja dokonała zbrojnego ataku na Ukrainę. Władimir Putin wydał rozkaz przeprowadzenia operacji wojskowej w Donbasie, ale zaatakowano również strategiczne miejsca w innych częściach kraju.

W tej sytuacji organizatorzy gali na ostatnią chwilę ściągnęli doświadczonego Rafała Jackiewicza (51-29-3, 22 KO). Były pretendent do tytułu mistrza świata zastąpi Ukraińca w starciu z młodszym Damianem Kiwiorem.

W walce wieczoru gali w Żyrardowie, która odbędzie się 25 lutego, Ewelina Pękalska (5-0) zmierzy się z Egine Kayange (5-1, 3 KO). Transmisja z wydarzenia na sportowych antenach Polsatu.

Czytaj także: Polak podpisał kontrakt z Bellatorem! Znamy wstępne szczegóły Rafał Haratyk rusza na Moskwę. Polak przyjął wyzwanie od ACA

ZOBACZ WIDEO: Miliony obejrzały filmik "Ibry". Nic dziwnego!

Źródło artykułu: