Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Szczęśliwa siódemka, czyli charytatywna gala Boxing Challenge z rekordowym wynikiem

W ubiegły piątek na Tarczyński Arena odbyła się siódma odsłona charytatywnej gali Boxing Challenge. Za wydarzeniem stoi wrocławska fundacja Cancer Fighters, która na co dzień zajmuje się wsparciem osób walczących z chorobami nowotworowymi.

AB
Charytatywna Gala Boxing Challenge z rekordowym wynikiem! Materiały prasowe / Charytatywna Gala Boxing Challenge z rekordowym wynikiem!

Siódma edycja okazała się szczęśliwa, ponieważ padł nowy rekord finansowy. 210 000 PLN. właśnie tyle udało się zebrać pierwszego lipca na stadionie. Ta kwota pozwoli włodarzom fundacji na pomoc Podopiecznym, a także wsparcie oddziałów onkologicznych w całej Polsce.

"Siódemka faktycznie okazała się szczęśliwa! Wciąż nie możemy wyjść z podziwu. To było wydarzenie, które jeszcze na długo pozostanie w pamięci. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy sprawili, że poziom widowiska wskoczył na wyższy
level! Dwanaście świetnych walk w tym dwa nokauty, to było coś! Publika była głośniejsza, niż zwykle, dzięki czemu mieliśmy wrażenie, że jesteśmy na prawdziwym sportowym wydarzeniu najwyższej klasy! Wielkie ukłony dla naszych partnerów, bez których nie udałoby się zapewnić tak wspaniałej oprawy! Dziękujemy naszym wolontariuszom i pracownikom za pomoc w organizacji, jesteście niezastąpieni! Nie chcemy się powtarzać, ale pokazaliście, że razem jesteśmy nie do zatrzymania! Raz jeszcze - ogromne dzięki!" - mówi prezes fundacji Cancer Fighters ii organizator Boxing Challenge, Marek Kopyść.

Podczas licytacji zgromadzeni goście mogli nabyć wyjątkowe gadżety takie jak puchar federacji KSW, oryginalną koszulkę Cristiano Ronaldo z podpisem zawodnika, rękawice Jana Błachowicza i wiele innych cennych rzeczy dla fanów sportów walki. Na specjalne uznanie zasługuje także oprawa, której nie powstydziłaby się niejedna profesjonalna sportowa gala. Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować świetnego wyniku i organizacji wydarzenia. Czekamy na kolejne tego typu inicjatywy i życzymy kolejnych sukcesów podczas bicia rekordów i raka!


Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×