Gdzie obejrzeć Dream Boxing Series - "The Show must go on II"? Jak wygląda karta walk?

Na 27 maja 2023 roku (sobota) przewidziana zostało wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia odbędzie się gala Dream Boxing Series - "The Show must go on II". Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na platformie Pilot WP.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Dream Boxing Series WP SportoweFakty / Dream Boxing Series
Sporo emocji fanom boksu przynieść powinna sobotnia gala Dream Boxing Series - "The Show must go on II". Wydarzenie zostanie zorganizowane w Niemczech. Organizatorzy przewidzieli natomiast aż dziesięć pojedynków, które na pewno zainteresują miłośników sportów walki. Zanosi się na naprawdę interesujące wydarzenie.

Warto zarezerwować sobie trochę czasu, by śledzić "na żywo" rywalizację w ramach Dream Boxing Series - "The Show must go on II". Dwa pojedynki zapowiadają się wręcz rewelacyjnie. Inne jednak też powinny być generatorem solidnej dawki adrenaliny.

Gdzie transmisja z Dream Boxing Series - "The Show must go on II"?


W naszym kraju będzie można śledzić bezpośrednią transmisję z gali Dream Boxing Series - "The Show must go on II". Wydarzenie będzie transmitowane na Pilot WP. W tym miejscu można oglądać również inne sportowe zmagania - na pewno warto uważnie śledzić propozycje platformy.

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"

Warto wyraźnie podkreślić, że wydarzenie Dream Boxing Series - "The Show must go on II" transmitowane będzie na Pilot WP w systemie PPV (usługa dodatkowo płatna). Po wykupieniu dostępu widzowie będą mogli śledzić pięściarską rywalizację "na żywo". Przekazowi live towarzyszyć będzie angielski komentarz.

Pilot WP działa nie tylko na komputerach. Możesz z niego skorzystać również na nowoczesnych telewizorach, ale i smartfonach czy tabletach. Na urządzenia z iOS czy też Androidem dostępna jest specjalna aplikacja, która pozwala na oglądanie różnych wydarzeń w komfortowych warunkach.

Kiedy i o której Dream Boxing Series - "The Show must go on II"? Sprawdź kartę walk


Gala Dream Boxing Series - "The Show must go on II" odbędzie się 27 maja 2023 roku w niemieckim Villingen-Schwenningen. Początek sobotniego wydarzenia zaplanowano na godzinę 17:30. W Polsce transmisję będzie można śledzić wyłącznie w systemie PPV za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Jak już zostało wspomniane, dwa pojedynki zapowiadają się szczególnie dobrze. Chodzi o konfrontacje Ardian Krasniqi vs. Peter Orlik oraz Tyron Zeuge vs. Ondrej Budera. Będzie się działo, oj będzie! Kompletna karta walk poniżej.

Rico Giger vs. Attla Iratossy
Ilias Kallouch vs. Patrik Balaz
Miridon Mulolli vs. Anzor Gamgebeli
Chamseddine Lemjid vs. Nabil Zaky
Kevin Kischenko vs. Giorgi Gachechiladze
Labinot Xhoxhaj vs. Milosav Savic
Daniel Dietz vs. Enes Kirmizitoprak
Fiat Arslan vs. Ibrahim Yildirim
Tyron Zeuge vs. Ondrej Budera
Ardian Krasniqi vs. Peter Orlik

Organizatorzy szczególnie mocno promują ostatnią z wymienionych walk. Zaznaczają, że będzie to wręcz punkt kulminacyjny gali. Ardian Krasniqi i Peter Orlik rywalizować będą w wadze półciężkiej. Za faworyta tej konfrontacji uznawany jest ten pierwszy zawodnik. Twierdzi, że jest bardzo dobrze przygotowany. Ma też bardzo ambitne cele - chce walczyć o mistrzostwo Europy i świata.

Zobacz także:
Wielka sprawa! Ołeksandr Usyk zawalczy w Polsce
>
 Zginął pod Bachmutem. Nie żyje 30-letni pięściarz

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×