Pokazała mamie Artura. "Matko Boska"

Od wielu lat Artur Szpilka jest w związku z Kamilą Wybrańczyk. W jednym z wywiadów ukochana polskiego pięściarza ujawniła, jaka była reakcja jej mamy, gdy poinformowała ją o nowym partnerze.

Od lewej: Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk Instagram / Od lewej: Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców. Przez lata walczył w ringu bokserskim, a ostatnio coraz śmielej radzi sobie w oktagonie, walcząc w KSW, największej polskiej organizacji MMA.

W ubiegłym roku Szpilka pokonał między innymi Mariusza Pudzianowskiego. W tym fani 34-latka czekają już na jego starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem, które odbędzie się 11 maja w Ergo Arenie w Trójmieście podczas gali KSW 94.

Pojedynek z uwagą i zaciśniętymi kciukami zapewne śledzić będzie Kamila Wybrańczyk, zawodniczka Fame MMA, a prywatnie od wielu lat życiowa partnerka Szpilki.

10 lat temu Kamila Wybrańczyk udzieliła wywiadu dla "Gazety Krakowskiej", w którym opowiedziała jaka była pierwsza reakcja jej mamy, gdy usłyszała o związku córki z pięściarzem.

- Powiedziała: "Matko Boska, córko, z kim ty się spotykasz" - ujawniła Wybrańczyk.

Tuż przed poznaniem swojej partnerki Artur Szpilka wyszedł więzienia w Tarnowie, w którym odsiadywał wyrok półtora roku więzienia za udział w bójce.

Teściowa Szpilki szybko zmieniła jednak zdanie o swoim zięciu. - Teraz Artur to jej ulubiony zięć. Uwielbiają się tak, że potrafią razem siedzieć cztery godziny, pić kawę i plotkować - przyznała, w tym samym wywiadzie, Wybrańczyk.

Czytaj także: To jeszcze nie koniec. Tomasz Adamek niedługo może wrócić do klatki

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×