Szczerze podsumował Adamka we freak-fightach. Zadał dwa pytania

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

Już za miesiąc 18 maja w PreZero Arenie w Gliwicach odbędzie się gala Fame 21. W walce wieczoru zmierzą się Tomasz "Góral" Adamek i Patryk "Bandura" Bandurski. Mateusz Masternak w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się na temat legendy boksu.

W tym artykule dowiesz się o:

Gale freak-fightowe przybierają na sile. W walkach celebrytów w oktagonie możemy ujrzeć coraz to więcej znanych osobistości ze świata sportu jak i internetu czy show-biznesu. 18 maja w Gliwicach odbędzie się gala Fame 21.

W walce wieczoru rękawice skrzyżują Tomasz "Góral" Adamek i Patryk "Bandura" Bandurski. Dla legendy polskiego boksu będzie to debiut we freak-fightach. W lutym na gali KSW zmierzył się on z Mamedem Chalidowem, teraz pora wejść w świat walk celebrytów.

Takie rozwiązania nie są z entuzjazmem przyjmowane w środowisku sportowym. W rozmowie z TVP Sport Mateusz Masternak wypowiedział się na temat przejścia Tomasza Adamka do świata freak-fightów.

- Każdy sportowiec ma na siebie jakiś pomysł. Jedni chcą kończyć karierę, jak to zrobił Lennox Lewis, w chwale ze wszystkimi pasami i być zapamiętany, jako ten wielki mistrz pięściarstwa. Inni próbują i nie umieją rozstać się z ringiem. Nie mnie to oceniać, Tomek jest wielkim mistrzem boksu i tutaj trzeba powiedzieć, że osiągnął prawie wszystko. Był wielkim pięściarzem - powiedział Masternak.

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat zdradza, w jakim stanie zobaczył tatę. "Tak wygląda życie"

To jednak nie koniec. 36-latek zadał dwa pytania w nawiązaniu do walki Adamka na Fame 21. - Czy to teraz doda mu chluby i chwały? Myślę, że nie. Czy pieniędzy? Z pewnością tak. Ale czy w życiu chodzi tylko o pieniądze? - zakończył Masternak.

Gala Fame 21 zaplanowana jest na 18 maja 2024 roku, a odbędzie się w PreZero Arenie w Gliwicach. Oprócz Adamka i Bandurskiego w oktagonie zobaczymy jeszcze m.in. Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, Alana Kwiecińskiego czy Michała "Wampira" Pasternaka.

Zobacz także: Nieoficjalnie. Tyle ma zarobić Adamek za walkę w Fame MMA FAME 21. Poznaliśmy kartę walk. Tomasz Adamek to nie jedyna gwiazda sportu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Kto wygra walkę wieczoru Fame 21?
Tomasz "Góral" Adamek
Patryk "Bandura" Bandurski
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (2)
avatar
OCEZAR
21.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Najman gdzie jest i co to a gala bez"miszcza najmana"?Jeszcze ze 2 takie gale i "Góral"dorówna wielkości"miszcza"spod Jasnej Góry?!?  
avatar
zbihaj
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Master, a jak żona powie że chce torebkę za 15 tys. zł to nie zawalczysz na przykład z Piotrusiem Żyłą we freak show? No, powiedz prawdę. 2 bańki za minutę w klatce. Nie pękniesz?