Andrzej Fonfara o swoich interesach. Niebawem wybuduje małe centrum handlowe

Po zakończeniu kariery nie może narzekać na brak zajęć. Andrzej Fonfara prowadzi kilka interesów. Od kuchennych blatów po budowlankę.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Andrzej Fonfara Getty Images / Minas Panagiotakis / Stringer / Na zdjęciu: Andrzej Fonfara
W lutym tego roku Andrzej Fonfara zaskoczył polskich kibiców, ogłaszając decyzję o zakończeniu kariery. Pięściarz tłumaczył się faktem, że boks nie sprawia mu już tyle przyjemności, co kiedyś. W dodatku niebawem na świat przyjdzie kolejne dziecko i chce się poświęcić rodzinie.

Andrzej Wasilewski o decyzji Fonfary: Wiem, że jest ustawiony, dobrze inwestował pieniądze >>

"Polski Książę" jednak nie narzeka na brak zajęć. Już wcześniej pieniądze inwestował w biznes. Dziś prowadzi kilka firm i to w różnych branżach. Podczas wywiadu dla "Super Expressu" akurat jechał dopilnować jednego z interesów.

- Firmy transportowej, którą prowadzimy z bratem. Mamy kilka ciężarówek. Oprócz tego mamy też firmę sprzedającą granit na kuchenne blaty. Będę też budował blisko domu małe centrum handlowe, abym nie musiał daleko chodzić na zakupy - opowiada 31-latek.

Fonfarę jednak cały czas ciągnie do boksu. Niebawem możemy go zobaczyć w roli promotora.

Za te walki kochaliśmy "Księcia". Pięć najważniejszych pojedynków Andrzeja Fonfary >>

- Nie siedzę bezczynnie. Niedawno zrobiłem licencję menadżera bokserskiego. Chciałbym pomagać młodym polskim pięściarzom, ab spłacić dług wobec losu, bo w życiu mam bardzo dużo szczęścia - dodaje.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (highlights): najlepsze akcje z gali KSW 47
Czy Fonfara słusznie zakończył karierę w tym roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×