Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Marzenie Bruna spełnione! Prezent wręczyli Fundacja Cancer Fighters oraz Joanna Jędrzejczyk

Fundacja Cancer Fighters oraz Joanna Jędrzejczyk spełnili marzenie Bruna chorującego na raka. To kolejne tego typu wydarzenie organizowane przez Fundację, kiedy to dzieci walczące z chorobą nowotworową otrzymują specjalnie przygotowane prezenty.
Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
WP SportoweFakty

Bruno już trzeci raz musi mierzyć się z nowotworem. Za nim szereg chemioterapii, radioterapia oraz przeszczep szpiku. Jednak za każdym razem, gdy wydawało się, że wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku, choroba wracała ze zdwojoną siłą. Obecnie trwa przygotowanie do terapii, która jest ostatnią szansą dla Wojownika. Bruno przyjmuje kolejne cykle chemioterapii i czeka na poprawę wyników, aby móc rozpocząć terapię Car-T. To metoda, która polega na przeprogramowaniu komórek pacjenta tak, żeby bezbłędnie eliminowały wyłącznie komórki nowotworowe.

Fundacja Cancer Fighters wraz ze swoją ambasadorką Joanną Jędrzejczyk postanowili spełnić marzenie Wojownika. Do Bruna trafił specjalnie przygotowany prezent. - Niestety nie mogliśmy odwiedzić Bruna osobiście, ponieważ przechodzi obecnie leczenie w szpitalu. Prezent przekazaliśmy na ręce jego mamy. Wiemy, że był bardzo zadowolony i to jest dla nas najważniejsze. Zależało nam najbardziej na tym, aby na jego twarzy pojawił się przede wszystkim szeroki uśmiech - mówi Marek Kopyść - prezes Fundacji CF.

7-letni chłopiec otrzymał kontroler do konsoli Nintendo, gry oraz swój portret przedstawiający go w formie animowanego superbohatera. Wspólnie z wolontariuszami Fundacji, pod kliniką, pojawiła się najbardziej znana polska zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk. - Asia jest zawsze z nami, w każdej swojej wolnej chwili, za co jej bardzo dziękujemy. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za naszego bohatera i cieszymy się, że w tym trudnym dla niego okresie mogliśmy sprawić mu trochę radości - dodaje Marek Kopyść.

Pomóż małym Wojownikom wygrać z rakiem! Przekaż 1% podatku! KRS: 0000581036

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×