Iga Świątek - Coco Gauff kursy i typy bukmacherskie na mecz | 07.06.2023

Przed nami ćwierćfinałowy mecz Igi Świątek z Coco Gauff. Polsko-amerykański pojedynek naznaczony jest mianem hitu tej fazy Rolanda Garrosa. Wszyscy zastanawiają się bowiem, czy Iga odniesie kolejne ekpresowe zwycięstwo.

Piotr Pawlak
Piotr Pawlak
rozbawiona Iga Świątek Twitter / Tennis Channel / Na zdjęciu: rozbawiona Iga Świątek
Reklama, +18


Iga Świątek - Coco Gauff kursy, typy, oferty bukmacherskie | 07.06.2023


Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką rywalizacji na kortach Rolanda Garrosa i potwierdza to z każdym kolejnym meczem.

Polka w 1/8 finału pokonała Łesię Curenko. Owszem, Ukrainka skreczowała w pierwszym secie z uwagi na problemy zdrowotne, ale wówczas na tablicy widniał wynik 5:1 dla Igi Świątek. Nie ma więc wątpliwości, że raszynianka kroczyła po kolejne szybkie zwycięstwo.

Czy tym razem liderka światowego rankingu zdominuje Coco Gaufff? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że tak właśnie będzie. Spoglądając na formę Igi podczas Roland Garros 2023 i bezpośrednią rywalizację obu pań, trudno o inne przypuszczenia. Zwłaszcza, że Świątek wygrała każdy z sześciu bezpośrednich meczów przeciwko Gauff, nie tracąc przy tym ani jednego seta(!).

Iga Świątek - Coco Gauff kursy bukmacherskie


Kursy bukmacherskie kolejny raz, kiedy w grę wchodzi mecz Igi Świątek, wyglądają bardzo jednostronnie. Zwycięstwo Igi zostało wycenione zostało raptem na 1.08, a jej rywalki na 8.00. W związku z tym, postawienie zakładu pojedynczego na wygraną Świątek mija się z celem. Podobnie zresztą, jak wrzucenie tego typu na kupon akumulowany. Zdecydowanie warto poszukać innych rozwiązań.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Coco Gauff typy bukmacherskie


Patrząc na to, jak radzi sobie Świątek podczas Rolanda Garrosa oraz fakt, że Iga błyskawicznie wygrała ostatnich pięć meczów przeciwko Gauff, można zaryzykować typy na under 18.5 gema podczas nadchodzącej konfrontacji. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w pięciu ostatnich meczach Świątek - Gauff. Kursy na ten zakład wynoszą 1.75, a więc są nieporównywalnie wyższe od grania wyłącznie na zwycięstwo Igi.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Coco Gauff oferty bukmacherskie


Bukmacherzy proponują także zakłady na dokładny wynik meczu. Można więc przykładowo obstawić, że Iga wygra 2:0, ale jak widać powyżej, kursy znów nie są wysokie, by nie powiedzieć, że są skrajnie niskie. Ciekawie wyglądają za to zakłady na przynajmniej jego asa w wykonaniu Igi. Kurs bukmacherski w tym przypadku to 1.50.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 05/06/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Coco Gauff statystyki


W ciągu ostatnich trzech lat, Iga i Coco grały przeciwko sobie sześć razy. Każdy mecz wygrała Świątek, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Jednym z pojedynków był zeszłoroczny finał Rolanda Garrosa oraz tegoroczny mecz w Dubaju. Historia bezpośredniej rywalizacji jest więc brutalna dla Amerykanki, która spróbuje odwrócić złą kartę. Szanse na to, zdaniem ekspertów, są niewielkie.


Iga Świątek - Coco Gauff wyniki


Iga Świątek nie straciła jeszcze seta na Rolandzie Garrosie. Polka wygrała ponadto aż cztery sety do zera. Coco Gauff nie miała aż tak łatwej drogi do ćwierćfinału, bowiem tylko dwa z czterech meczów kończyła "na czysto".

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×