Polska - Bułgaria kursy i typy bukmacherskie na mecz siatkówki | 09.06.2023

Polscy siatkarze zmagania w Lidze Narodów rozpoczęli od dwóch imponujących zwycięstw z Francją i Iranem. W trzecim meczu biało-czerwoni zmierzą się ze zdecydowanie niżej notowaną reprezentacją Bułgarii.

Jakub Boroń
Jakub Boroń
reprezentacja Polski Materiały prasowe / Volleyball World / Na zdjęciu: reprezentacja Polski


Polska - Bułgaria kursy, typy, oferty bukmacherskie na mecz | 09.06.2023


Męska reprezentacja Polski w siatkówce rozpoczęła tegoroczne zmagania w Lidze Narodów od dwóch imponujących zwycięstw. Biało-czerwoni mieli pewne problemy, ale w decydujących momentach udowadniali swoją niesamowitą jakość, przechylając szalę na swoją korzyść. Natomiast Bułgarzy mają na koncie porażkę i wygraną. W ich przypadku szczególnie warto zwrócić uwagę na drugi mecz ze Słowenią, w którym popisali się naprawdę wysoką formą. Początek meczu Polska - Bułgaria już dziś o godzinie 9:10.

Polska - Bułgaria kursy bukmacherskie


Eksperci bardzo wyraźnie określili, która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Zdecydowanie niższy kurs zaproponowano na zwycięstwo reprezentacji Polski; wynosi on około 1.18. Natomiast na wygraną Bułgarii współczynnik oscyluje w granicach 5.00. Znaczne różnice w wartościach jasno sugerują, że będzie to mecz drużyn o zupełnie innym potencjale kadrowym.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Polska - Bułgaria typy bukmacherskie


Reprezentacja Polski to jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu w rozgrywkach Ligi Narodów. Biało-czerwoni wciąż testują różne warianty w meczach i próbują złapać odpowiednie porozumienie, ale nie przeszkadza im to w odnoszeniu zwycięstw. Wszystko dzięki ogromnemu potencjałowi całej kadry, która jest oparta na najlepszych zawodnikach świata. W związku z tym, w starciu z Bułgarią nie powinno być niespodzianki i do obstawienia zdecydowanie lepszym wyborem wydaje się wygrana podopiecznych Nikoli Grbicia.

Polska - Bułgaria oferty bukmacherskie

Nikola Grbić wciąż próbuje testować różne rozwiązania, przez co drużyna nie może złapać odpowiedniej regularności. W konsekwencji Polacy mają momenty słabości i potrafią seryjnie tracić punkty. Na tym etapie rozgrywek nie jest to obarczone żadnym ryzykiem, a więc podobnego scenariusza można się spodziewać w starciu z Bułgarią. W tej sytuacji niezłą opcją wydaje się obstawienie liczby punktów powyżej 175.5.

Polska - Bułgaria statystyki


Po dwóch meczach reprezentanci Polski mają na koncie 5 punktów i z bilansem setów 6:3 zajmują 1. miejsce w tabeli. Tuż za biało-czerwonymi plasuje się Bułgaria, która zdobyła 4 punkty, notując stosunek setów 5:3. Należy pamiętać, że jest to tymczasowy układ, ponieważ pozycje ekip mogą ulec zmianie po spotkaniach pozostałych drużyn.


Polska - Bułgaria wyniki


Polska w tym roku rozegrała sześć meczów. Biało-czerwoni wygrali cztery z nich. Szczególnie ważne są te ostatnie zwycięstwa z Ligi Narodów przeciwko Francji (3:1) i Iranowi (3:2). Z kolei Bułgaria przystąpiła do rozgrywek bez wcześniejszych sparingów. Poskutkowało to porażką z Chinami (2:3) i wygraną ze Słowenią (3:0).

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×