Mega Freebet 200 zł na 1. kolejkę żużlową od eToto

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  /
Archiwum prywatne / /
zdjęcie autora artykułu

Czas na wielkie emocje w 1. kolejce PGE Ekstraligi. Na piątek i niedzielę zaplanowano rozegranie łącznie czterech meczów, a freebet 200 złotych za wytypowanie zwycięskiej drużyny proponuje legalny bukmacher eToto.

200 złotych freebetu za wytypowanie zwycięskiej drużyny w 1. kolejce PGE Ekstraligi

Sporo emocji czeka kibiców żużla już w 1. kolejce PGE Ekstraligi. W piątek Betard Sparta Wrocław podejmie beniaminka z Zielonej Góry, a Unia Leszno, do której składu w ostatniej chwili wrócił Janusz Kołodziej, zmierzy się na popularnym "Smoku" z Włókniarzem Częstochowa. W niedzielę ciężkie zadanie czeka żużlowców GKM-u Grudziądz, którzy na własnym torze podejmą pekielnie mocnych lublinian. Na zakończenie 1. kolejki PGE Ekstraligi Stal Gorzów zmierzy się z Apatorem Toruń. Będzie się działo, a freebet 200 złotych za wytypowanie zwycięzcy wybranego meczu to oferta przygotowana przez eToto.

Z bonusu mogą skorzystać wyłącznie typerzy, którzy nie posiadają jeszcze konta w eToto. Należy je zarejestrować z kodem promocyjnym ZUZELMF oraz dokonać pierwszego depozytu o wartości minimum 50 złotych. Wówczas odblokowany zostanie Mega Freebet o wartości 200 złotych. Ostatni krok to wysłanie za dokładnie 1 zł zakładu na zwycięstwo wybranej drużyny w dowolnym meczu 1. kolejki PGE Ekstraligi. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany, gracz otrzyma 200 złotych w formie freebetu.

Otrzymany freebet można wykorzystać na dowolnym kuponie, a wygrana z niego będzie wolna od obrotu. Od wygranej zostanie odjęta jednak wartość freebetu.

Co ciekawego w 1. kolejce PGE Ekstraligi?

  • Betard Sparta Wrocław - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
  • Fogo Unia Leszno - Tauron Włókniarz Częstochowa
  • ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin
  • ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń

Ciekawie będzie już w pierwszym meczu, w którym aktualni srebrni Drużynowi Mistrzowie Polski, a więc Betard Sparta Wrocław podejmie NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Zielonogórzanie to tegoroczni beniaminkowie, którzy wzmocnili się między innymi Jarosławem Hampelem i Piotrem Pawlickim. Wydaje się, że popularne "Myszy" mogą być jedną z najbardziej nieobliczalnych drużyn nadchodzącego sezonu. W drugim piątkowym meczu Fogo Unia Leszno pojedzie z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Leszczynianie cieszą się z powrotu po kontuzji Janusza Kołodzieja i liczą, że odpalą Andrzej Lebiediew oraz Keynan Rew.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu ZOOleszcz GKM Grudziądz, który na papierze wygląda najsłabiej z całej stawki, spróbuje poskromić lubelskie "Koziołki". To nie będzie jednak łatwe zadanie, gdyż Orlen Oil Motor ma w składzie kilka armat, włącznie z J. Holderem, Kuberą, Lindgrenem i przede wszystkim Zmarzlikiem. Ostatnim meczem 1. kolejki PGE Ekstraligi będzie starcie ebut.pl Stali Gorzów z KS Apatorem Toruń. Gorzowianie liczą na pozyskanego Jakuba Miśkowiaka. Torunianie utrzymali skład, a wartością dodaną ma być nowy menadżer w osobie Piotra Barona.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)