WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Motor Lublin - Arka Gdynia kursy i typy bukmacherskie na mecz | 12.04.2024 r.

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Motor Lublin - Arka Gdynia, typy na mecz 27. kolejki I Ligi. Gdynianie walczą o bezpośredni awans do Ekstraklasy i są na dobrej drodze, aby to zadanie zrealizować. Motor próbuje z kolei odnaleźć się po zmianie trenera.

Motor - Arka typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Arka Gdynia przystąpi do piątkowego meczu jako lider pierwszej ligi. Wiosną ekipa Wojciecha Łobodzińskiego punktuje na bardzo dobrym poziomie i pewnym krokiem zmierza do Ekstraklasy. W 27. kolejce czeka ją trudne zadanie, bowiem zagra na wyjeździe z Motorem Lublin, czyli kolejnym kandydatem do awansu. Po zmianie trenera udało się w poprzedni weekend wygrać pierwsze spotkanie, więc są nadzieje, że seria zostanie przedłużona.

Motor - Arka kto wygra - kursy bukmacherskie

Faworytem piątkowego meczu jest Arka Gdynia. Kurs na jej wygraną wynosi 2.30. W przypadku ewentualnego zwycięstwa Motoru Lublin jest to 3.25. Kurs na remis wynosi z kolei 3.60. Jesienią Arka ograła Motor przed własną publicznością 2:0 po trafieniach Karola Czubaka i Michała Marcjanika.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 12/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na gole w meczu Motor - Arka

Arka Gdynia to zespół, który opiera się na strzelaniu bramek, a gra defensywna do najmocniejszych stron nie należy. Podobnie do tej pory prezentował się Motor Lublin, który spośród czołówki traci najwięcej goli. Można więc spodziewać się w Lublinie strzelaniny. Kurs na powyżej 2,5 gola wynosi 1.99.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 12/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na nieszablonowe zdarzenia w meczu Motor - Arka

Motor Lublin od początku sezonu pokazywał, że to drużyna o wielkim charakterze. Niejednokrotnie przepychała wyniki w samych końcówkach, wcześniej nie potrafiąc trafić do siatki. W meczach z udziałem Motoru znacznie więcej bramek pada w drugich połowach. Kurs na podobne zdarzenie w piątkowym spotkaniu wynosi 2.03.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 12/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Motor - Arka

Motor Lublin w wygranym 3:1 meczu z Wisłą Kraków przerwał serię meczów bez zwycięstwa. Wcześniej lublinianie odnotowali remis 1:1 z GKS-em Tychy, porażkę 1:2 ze Stalą Rzeszów oraz kolejne remisy 1:1 z Polonią Warszawa i 1:1 z Górnikiem Łęczna.

Z kolei Arka Gdynia prezentuje się znacznie regularniej. Gdynianie w pięciu poprzednich spotkaniach odnieśli zwycięstwo 2:1 z Chrobrym, wygraną 1:0 z Miedzią Legnica, remisy 2:2 z Odrą Opole i 1:1 z Wisłą Kraków, a także zwycięstwo 1:0 z GKS-em Tychy.

Motor - Arka transmisja

Piątkowy mecz 27. kolejki I Ligi między Motorem Lublin a Arką Gdynia rozpocznie się o godzinie 20:30. Transmisja będzie dostępna w telewizji na Polsat Sport Extra.

Źródło artykułu: zagranie.com