WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Podbeskidzie - Chrobry typy | 20.05.2024 | Mecz drużyn z jasną przyszłością

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Na zdjęciu: Jarosław Skrobacz został nowym trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała
Materiały prasowe / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Na zdjęciu: Jarosław Skrobacz został nowym trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała
zdjęcie autora artykułu

Podbeskidzie - Chrobry Głogów: typy i zakłady na mecz 33. kolejki Fortuna 1 Ligi. Rywalizacja na stadionie przy ulicy Rychlińskiego nie ma ciężaru gatunkowego. Obie ekipy znają już swoją przyszłość. Jednocześnie można spodziewać się otwartej gry.

Podbeskidzie - Chrobry Głogów typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Podbeskidzie to ekipa, która miała przed startem sezonu namieszać na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Jednocześnie w klubie nikt sobie nie wyobrażał sytuacji, gdy drużyna spadnie z ligi. Rzeczywistość zadrwiła jednak z losu Górali, bo właśnie zespół z Bielska-Białej finalnie okazał się jednym ze spadkowiczów na koniec kampanii 2023/2024. Chrobry Głogów z kolei jeszcze niedawno walczył w barażach o awans do elity. Tymczasem przez kilka ostatnich tygodni ekipa Piotra Plewni musiała drżeć o ligowy byt. Ostatecznie utrzymanie udało się zapewnić. Niemniej kolejny sezon dla Pomarańczowo-czarnych może nie być ciekawy, jeśli w klubie nie zostaną podjęte odpowiednie decyzje. Poniedziałkowe spotkanie może dać odpowiedź trenerom obu ekip, na kogo będą mogli liczyć w kolejnej kampanii, co sprawia, że rywalizacja może być interesująca. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 18:00.

Podbeskidzie - Chrobry Głogów kto wygra - kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy przekonują, że odrobinę większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Chociaż nie przemawia za tym fakt, że Podbeskidzie przegrało pięć z ostatnich ośmiu spotkań w 1 Lidze. Typ na wygraną Górali kształtuje się w wysokości 2.50. Remis oszacowano na 3.25. Z kolei wariant na zwycięstwo Chrobrego wyceniono na 2.95.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20.05.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na pierwszego gola Chrobrego w Fortunie

Bielszczanie tracili pierwsi bramkę w sześciu z ostatnich ośmiu meczów w Fortuna 1 Lidze. Tym samym można zastanowić się nad rozwiązaniem, że to Chrobry otworzy wynik rywalizacji w poniedziałkowym spotkaniu. Taki wariant został oszacowany na 2.17.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20.05.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typowanie na to, że Chrobry wygra pierwszą połowę

Drużyna z Bielska-Białej przegrywała pierwszą połowie w siedmiu z ostatnich 11 meczów. Nie jest to dobra wiadomość dla fanów Podbeskidzia, którzy przygotowują się na pobyt w czyśćcu, jakim będzie rywalizacja w 2 Lidze. Z kolei można rozważyć na poniedziałkowym kuponie opcję z prowadzeniem głogowian po pierwszych trzech kwadransach rywalizacji po kursie 3.50.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 20.05.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Podbeskidzie - Chrobry

13 punktów dzieli dzisiaj Podbeskidzie i Chrobry Głogów. Zespół Jarosława Skrobacza ma na swoim koncie 23 punkty, plasując się na 17. pozycji w tabeli. Z kolei ekipa Piotra Plewni zadomowiła się na 14. lokacie. Obie ekipy w ostatnich tygodniach rozczarowują. Górale nie potrafią wygrać od siedmiu spotkań, notując w nich pięć porażek. Z kolei zespół z Głogowa zanotował trzy porażki w ostatnich siedmiu meczach. W rundzie jesiennej Pomarańczowo czarni pewnie pokonali bielszczan (3:0). Ogólnie w pięciu ostatnich starciach z udziałem obu zespołów cztery razy górą było Podbeskidzie, a tylko raz wygrał Chrobry.

Ostatnie mecze Podbeskidzia Ostatnie mecze Chrobrego
Miedź Legnica (1:6)Resovia (1:1)
Arka Gdynia (0:0)Znicz Pruszków (1:1)
Wisła Kraków (1:3)Wisła Płock (0:2)

Podbeskidzie - Chrobry Głogów, gdzie obejrzeć?

Ostatnie spotkanie w ramach 33. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie można obejrzeć w telewizji na antenie Polsat Sport Premium 1. Mecz zacznie się o godzinie 18:00. Rywalizację będzie można oglądać także w internecie. Taką możliwość daje usługa Polsat Box Go, z której można korzystać na urządzeniach mobilnych i na Smart TV.

Początek meczu: 20.05.2024 (poniedziałek), godz. 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1. Stream online: Polsat Box Go.

Źródło artykułu: zagranie.com