WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Bonus od STS: 300 zł za typ na triumfatora Ligi Europy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne / Bukmacher STS
Archiwum prywatne / Bukmacher STS
zdjęcie autora artykułu

Legalny bukmacher STS proponuje graczom 300 złotych bonusu za wytypowanie triumfatora Ligi Europy w sezonie 2023/24. Czy będzie to Atalanta Bergamo, a może niepokonany od dawien dawna Bayer Leverkusen? W tekście omówiono warunki promocji.

300 złotych za wytypowanie triumfatora Ligi Europy

Atalanta Bergamo i Bayer Leverkusen zmierzą się w wielkim finale Ligi Europy, który zostanie rozegrany w Dublinie. "Aptekarze" nie przegrali od 51 meczów, ale i forma Atalanty stoi w końcówce sezonu na wysokim poziomie. Kibice mogą być pewni niezłych emocji, a typerzy zainteresowani obstawianiem, mogą skorzystać z promocji STS. To 300 złotych bonusu za wskazanie triumfatora Ligi Europy.

Oferta dotyczy nowych użytkowników, którzy otworzą konto w STS, podając kod promocyjny BETBONUS. Wymagany jest pierwszy depozyt w kwocie minimum 50 złotych oraz przygotowanie kuponu AKO lub SOLO, o stawce min. 2 złote, który będzie zawierał zakład na triumfatora Ligi Europy. Należy zatem wskazać czy rozgrywki wygra Atalanta Bergamo czy Bayer Leverkusen. Stawka minimalna to 2 złote. Każdy, kto sprosta tym warunkom i poprawnie wytypuje zwycięzcę Ligi Europy, otrzyma 300 złotych w środkach bonusowych.

Jak odebrać bonus?

[list]

 • Rejestracja z kodem BETBONUS
 • Wpłata min. 50 zł
 • Kupon SOLO lub AKO za min. 2 zł, zawierający zakład na zwycięzcę LE
 • [/list]

  Kto wygra Ligę Europy?

  Zdecydowanymi faworytami bukmacherów są piłkarze Bayeru Leverkusen. Triumfatorzy Bundesligi nie przegrali od 51 meczów i nie dziwi, że to oni są typowani do zdobycia Ligi Europy. Atalanta potrafi jednak postawić się silniejszym, czego dowodzą chociażby wygrany ćwierćfinał przeciwko Liverpoolowi i półfinał, w którym odprawiła Olympique Marsylię. W Dublinie szykuje się ciekawa konfrontacja.

  Warto wskazać, że do tej pory Atalanta Bergamo i Bayer Leverkusen grały przeciwko sobie dwa razy. Oba mecze, rozegrane w 1/8 finału poprzedniej edycji Ligi Europy, wygrała Atalanta. Na domowym obiekcie zwyciężyła 3:2, a w rewanżu ograła Bayer 1:0.

  Źródło artykułu: zagranie.com