Zwycięskie kwalifikacje Jonny'ego Walkera w Red Bull 111 Megawatt (wideo)

Jonny Walker okazał się najlepszy podczas kwalifikacji Red Bull 111 Megawatt. Brytyjczyk wygrywał dwie poprzednie edycje imprezy organizowanej w Kopalni PGE w Kleszczowie.

Łukasz Kuczera
Jonny Walker Materiały prasowe / Red Bull / Na zdjęciu: Jonny Walker
W sobotę na terenie Kopalni PGE w Kleszczowie odbyły się kwalifikacje do czwartej edycji Red Bull 111 Megawatt. Najlepszy w nich okazał się Jonny Walker. Brytyjski motocyklista triumfował też w tej imprezie w latach 2015-2016. Walker pokonał kwalifikacyjną trasę w czasie 16 minut 9 sekund. Poniżej można zobaczyć najciekawsze ujęcia z przejazdu Brytyjczyka.

Najlepszy z Polaków, Emil Juszczak, zakończył kwalifikacje na dziewiętnastej pozycji. Juszczak pokonał trasę w czasie 17 minut 57 sekund.

Start niedzielnego finału Red Bull 111 Megawatt zaplanowano na godz. 13:11. Do rywalizacji przystąpi 500 motocyklistów. Wcześniej, bo o godz. 10 rozpocznie się GoPro Finał B. Wystąpią w nim zawodnicy, którzy w klasyfikacjach zajęli pozycje od 501 do 651.

Czy Jonny Walker wygra czwartą edycję Red Bull 111 Megawatt?