AGO blisko finału ESL MP!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: gracze AGO
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: gracze AGO
zdjęcie autora artykułu

Rozgrywki ESL MP powoli zbliżają się do końca! Przed nami najciekawsze zestawienia, a w grze pozostały już zaledwie cztery zespoły.

W tym artykule dowiesz się o:

Rozgrywana przez dziesięć tygodni faza zasadnicza mocno rozgrzała apetyty przed decydującą fazą play-off. Mimo pewnych zaskoczeń w ostatnich meczach sezonu regularnego finalnie obyło się bez roszad na szczytach tabeli obu grup. W grupie A pierwsze miejsce zajęło AGO, o zaledwie punkt wyprzedzając los kogutos, zaś w grupie B z takim samym wynikiem punktowym na szczycie usadowiło się MAD DOGS PACT i Permitta Esports (wcześniej PALOMA).

Czas na zaskoczenia przyszedł jednak w fazie play-off. W ćwierćfinale dolnej drabinki faworyzowane Koguty musiały uznać wyższość Thunderflash, które zdołało zwyciężyć 2:1. Teraz młode Pioruny będą musiały udowodnić swoją jakość w półfinale, gdzie czeka już na nich rozstawiona Permitta.

O wiele bardziej ekscytująco zapowiada się drugi półfinał, gdzie w szranki stanie AGO i PACT. Jastrzębie do tej pory wyglądały dość pewnie, a drużyna zbudowana dookoła snatchiego z pewnością ma ambicję na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Oba mecze zostaną rozegrane już 10 grudnia, na razie więc czeka nas cisza w eterze i spokojne przygotowania do kluczowych pojedynków w sezonie.

Czytaj także:  - Najwyższy poziom kobiecego esportu w PolsceGóralski "doceniony" w FIFA 23. Jego karta przebija wszystko

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: nagranie wyświetlono ponad 2 mln razy. Co za gest!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)